Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Kastamonuspor’da Levent Eriş dönemi başladı!

Kırmızı-siyahlı kulüp, Ekrem Al ile 23 Ekim’de yolların ayrılmasının sonrasında teknik direktörlük görevi için Levent Eriş ile anlaşmaya vardı.

İsmail Dikmenli Spor Tesisi’nde tertip edilen imza töreninde söz alan kulüp başkanı Enes Ege Aygün, Levent Eriş ile uzun soluklu zamanda güzel işler yapacaklarına inandığını açıkladı.

İlk hedeflerinin bir sonraki sezonun adımlarını atmak olduğunu söyleyen Aygün, “İnşallah bu hususta Levent hocamız bize yol gösterecek, güzel günlere birlikte ilerleyeceğiz. Anlaşmamız şu an için sezon sonuna kadar. Dediğimiz gibi amacımız bir sonraki senenin yapılanması. Bundan dolayı hocamızla tekrar konuşacağız. Bir sezon daha uzatacağız.” diye konuştu.

Teknik direktör Levent Eriş ise kırmızı-siyahlıların geride kalan sezonlarda play-off’lar yaşayan bir kulüp olduğunu, her gün çıtasını yükseltmeye uğraştığını sözlerine ekledi

Genç ve dinamik bir başkan ve yönetim kuruluyla tanışma fırsatı bulduğunu aktaran Eriş, şunları kaydetti:

“Geleceğe dönük planlamanın içinde üzerimize düşen tüm bilgi, birikimi en kaliteli biçimde aktarmaya çalışacağız. Kısa zamanda çok da güzel bir frekans yakaladık. Biz alabileceğimiz en yüksek puana değil, ortada yer alan 93 puanın hemen hemen hepsine talibiz. Bu hususta yakarışlara, ağlamalara, sızlamalara itibar eden bir grup değiliz. Hiçbir zaman teslimiyete ve kaderciliğe inanan bir kişiliğe sahip değilim. Biz en kalitelisini yapmak için mücadele vereceğiz. Hep birlikte olmayı, biz demeyi, beraber başarmayı çok arzuluyorum.”

AA

Ayrıca Bakınız.  Arsenal - Aston Villa maç sonucu: 0-3


Cevap bırakın