Bilmediğini Bilmek En iyisidir – Bilge Kişi

A 101 kataloğu ürünleri nelerdir?

Alışverişin daha süratli ve hijyenik olması için A 101 marketlerde eve teslim dönemi başladı. Her hafta yeni ve indirimli ürünlerle raflarını …

A 101 kataloğu ürünleri nelerdir?

Alışverişin daha süratli ve hijyenik olması için A 101 marketlerde eve teslim dönemi başladı. Her hafta yeni ve indirimli ürünlerle raflarını yenileyen A 101 marketlerde 29 Aralık ne var? Pandemi döneminde eve kadar getiren hizmetiyle müşterilerini tatmin eden A101 birbirinden ucuz ürünlerle de dev bir hizmet sunmaya devam etmekte. Gıdadan teknolojiye kadar fırsat ürünleri 29 Aralık’ta raflardaki yerini alıyor.

Gıda, yeme, içme ve giyimin yanı sıra teknolojik ürünlerde de indirim fırsatları sunan A 101 sezonun son bombasını patlattı. 81 ilin, 900 beldesinde 6850 mahallede kullanıcılarına ucuz ürün olanağı sunan A 101 teknolojide yaptığı indirimlerle de bu olanağı sürdürüyor. İndirimleri ile ev hanımlarının gereksinimlerini gideren A 101 yine her alandaki ürünlerine dev indirimler yaptı. Hijyen koşullarına dikkat eden A101 raflarında bu kez balkon ve bahçeleri süsleyecek çiçeklerden tutunda ev dekorasyonunu ucuza kapatacak daha bir çok ürünlü sizlerle bir araya getirdi. Yeni zamanda kargo ve montaj fırsatları da sunan ürünlerle alıcının işini de kolaylaştırdı. A 101 bu hafta raflar vitaminlerle dolu, ilaç gibi indirimlerin yanı sıra gerçek tamamen doğal takviyelerde uygun fiyatlara raflardaki yerini alacak.

29 ARALIK BU YANA A 101 MARKETLERDE YER ALAN ÜRÜNLER!

Facebook'ta Takip Et

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ