Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Cam Tavanlar Leyla Kimdir? Bensu Soral Kimdir? Evi Nerede? Nerede Yaşıyor? Evli Mi? Nereli? Kaç Yaşında?

Cam Tavanlar Leyla Kimdir? Bensu Soral Kimdir? Evli Mi? Nereli? Kaç Yaşında?

Cam Tavanlar Show TV’nin yaz sezonu için yayın hayatına hazırladığı en iddialı projelerinden birisi. Dizinin ana kadın karakteri ise Leyla adıyla televizyon ekranlarımızda yer almaya hazırlanıyor. 9 Haziran 2021 çarşamba saat 20:00’de ilk bölümünün yayınlanmaya başlayacak dizinin ana kadın karakteri Cam Tavanlar Leyla kimdir? Bensu Soral Kimdir? Kaç Yaşında? Evli Mi? Nereli? Bensu Soral Evi Nerede? Nerede Yaşıyor? Filmografisi? Reklamları Sorularının yanıtlarını bulacaksınız.

Cam Tavanlar Nerede Çekiliyor
Cam Tavanlar Nerede Çekiliyor

Cam Tavanlar Leyla Kimdir? Bensu Soral Kimdir?

Show TV’nin yeni dizisi Cam Tavanlar’ın Leyla’sı hepinizin de çok yakından tanıdığınız Bensu Soral’dır. 23 Nisan 1991 yılında Bursa’nın İnegöl ilçesinde marangoz bir babanın kızı olarak dünyaya gelmiştir. İkiz olan Bensu Soral’ın ikizinin adı Bedirhan’dır. Lise eğitimini İnegöl Turgutalp Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonar yükseköğrenimini Marmara Üniversitesinde Grafik bölümünde sürdürmektedir.

Cam Tavanlar Leyla Bensu Soral Kaç Yaşında?

Bensu Soral bu yazının hazırlandığı 25 mayıs 2021 tarihi itibariyle 20 yaşındadır.

Bensu Soral Evi Nerede? Nerede Yaşıyor?

Bensu Soral çok sayıda televizyon ve reklam projesinde yer almaktadır. Bu nedenle set ve çalışmalarının yoğunluğu nedeniyle İstanbul’da ikamet etmektedir. Bunanla birlikte Eşi Hakan Baş ile geçtiğimiz günlerde ABD’ye giden Bensu Soral, New York’un Hollywood filmlerine ev sahipliği yapan ünlü Greenwich bölgesinde bir daire satın aldı.

Ayrıca Bakınız.  Beyazıt Öztürk Evi Nerede, Nerede Yaşıyor, Kimdir, Nereli, Yaşı, Boyu

Bensu Soral Nerelidir?

Bursa ilinin İnegöl ilçesinde doğan Bensu Soral Bursa İnegöldür.

Bensu Soral Evli Mi?

Bensu Soral 2018 yılında 1983 doğumlu Hakan Baş ile evlenmiştir. Ortaokul ve lise eğitimini Üsküdar Amerikan Lisesi’nde tamamlamıştır. Lise ve üniversite yıllarında aynı zamanda profesyonel olarak yüzme sporu yapmış, eski rekortmen milli yüzücüdür. Fenerbahçe ve milli takım adına birçok müsabakaya katılmıştır.

Cam Tavanlar Nerede Çekiliyor?

Cam tavanlar dizisi İstanbul’da özellikle Şişli, Beşiktaş ve Beykoz sırtlarında çekimleri gerçekleştirecek. Cam tavanlar dizisinin çekimlerinin en çok yapıldığı mekanlar arasında Küçük Çekmece de bulunuyor.

Bensu Soral Filmografi

  • 2012 Yol Ayrımı Ayşe
  • 2013 Vicdan Müge
  • 2014 Boynu Bükükler Miray
  • 2015 Tatlı Küçük Yalancılar Aslı
  • 2016-2017 İçerde Melek Yıldız
  • 2021- Cam Tavanlar[4] Leyla

Bensu Soral Sinema

  • 2019 Organize İşler: Sazan Sarmalı Nazlı Noyan
  • 2020 Mest-i Aşk Meryem


1 yorum
  1. […] Cam Tavanlar Leyla Kimdir? Bensu Soral Kimdir? Evi Nerede? Nerede Yaşıyor? Evli Mi? Nereli? Kaç Y… […]

Cevap bırakın