Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Beklenen Oldu ve İlker Ayrık Seksenler Dizisine Çağatay Döndü Mü

Beklenen Oldu ve İlker Ayrık Seksenler Dizisine Çağatay Döndü

Seksenler dizisi TRT’nin fenomen olan ve en uzun soluklu dizilerinden birisi. 80’li yılları konu olan dizisinde çok sayıda oyuncu rol aldı. En son dizinin başrol oyuncusu, muhtar ve aile babası Fehmi Özdemir Rasim Öztekin’in aramızdan ayrılmasıyla birlikte herkes büyük bir üzüntü yaşadı. Öncesinde de Şimbil Bakkal tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Ayberk Atilla vefat etmişti. Bu süreçte dizinin sevilen karakteri Çağatay nam-ı diğer Çatatoy İlker Ayrık’ta diziden diğer projeler nedeniyle ayrılmıştı. Bu ayrılış dizinin izleyicilerini çok üzmüş ve hayal kırıklığına uğratmıştı. Son yaşanan gelişme ise tüm yaşanan üzücü olayları bir nebze unutturacak, dizi izleyicilerini sevindirecek nitelikte. Dizinin Çağatay’ı, Çatatoy İlker Ayrık Seksenler dizisine geri döndü mü.

İlker Ayrık Seksenler Dizisine Döndü Mü?

Dizinin yapımcısı Birol Güven İlker Ayrık’ın döneceğini duyurdu. Çağatay diziye Belçika’dan eşi Amelie ile geri dönecek. İlker Ayrık’ta Seksenler dizisine dönüşünü “Burası zaten benim ailem gibiydi, buraya döndüğüm için çok mutluyum” şeklinde bir açıklama ile duyurdu.

Bu gelişmenin öncesinde de hiç beklenmedik bir olay gerçekleşti. Rasim Öztekin’in vefatı sonrasında yerine diziye birisinin dahil olup olmayacağı merak konusuydu. Yapılan son açıklama ile bu soruda yanıt buldu ve Rasim Öztekin’in yerine Mucize Doktor dizisinde rol alan ve ayrılan Reha Özcan dahil oldu. Kadronun sürpriz ismi ise futbolcu Volkan Demirel’in eşi Zeynep Demirel’in katılması oldu.

Ayrıca Bakınız.  Yaren Güldiken kimdir? Nerede oturuyor?

İlker Ayrık Kimdir?

İlker Ayrık 16 Ekim 1979 Balıkesir doğumludur. Sunucu, tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. Aynı zamanda da yönetmenlik yapmaktadır. Hayat hikayesi de aslında görüldüğü kadar iyi değildir. Çok küçük yaşta babasını kaybetmiştir. İlkokul ve ortaokul eğitimini Balıkesir’de, lise eğitimini ise Balıkesir Lisesi’nde tamamlamıştır. İlker Ayrık sanat eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Sonrasında 2005-2006 sezonunda Aykut Taşkın ile birlikte Pervasız Tiyatro’yu kurdu.

İlker Ayrık Kaç Yaşındadır? Nerelidir?

25 Mayıs 2021 tarihi itibariyle 41 yaşındadır. İlker ayrık Balıkesir doğumludur.

İlker Ayrık Evi Nerede? Nerede Yaşıyor?

Çok sayıda projede görev alan İlker Ayrık’ın rol aldığı, yönettiği ve sunduğu projelerin tamamına yakını İstanbul’da çekiliyor. Bu nedenle hayatının büyük bir bölümünü İstanbul’da geçirmek zorunda olan İlker Ayrık İstanbul’da yaşıyor ve evi de İstanbuldadır.

İlker Ayrık Evli Mi?

İlker Ayrık, 2009 senesinde Sanem Ayrık ile evlendi. Ferit (d.15 Nisan 2013) adında bir oğlu mevcuttur. 15 Eylül 2016 tarihinde Yaman adında bir oğlu daha oldu.

Seksenler Dizisi Nerede Çekiliyor?

Seksenler dizisi yayın hayatına başladığı 2012 yılında İstanbul Yenibosna ve Kartal’da çekiliyordu. Sonrasında değişikliğe gidilerek Kocaeli ilinde dizi çekimleri için yeni bir platform kuruldu ve çekimler burada sürdürülmeye başlandı. İnternette yaptığınız araştırmalarda da göreceksiniz bir bölümünün de Elazığ’da çekilmesi bekleniyor.Cevap bırakın