En iyi Klan isimleri ve anlamları

0

Teknolojinin gelişmesiyle yaşamımızın her yerinde yer alan telefon ve bilgisayarlarda oynanan video oyunlarına gün geçtikçe ilgi artmaya devem …

Teknolojinin gelişmesiyle yaşamımızın her yerinde yer alan telefon ve bilgisayarlarda oynanan video oyunlarına gün geçtikçe ilgi artmaya devem ediyor. Son zamanlarda oynanan video oyunlarında koyulan klan isimleri karakter gelişimi için oldukça önem taşıyor. Yasemin.com ekibi olarak sizler için en kaliteli Clan isimleri ve nicklerini inceledik. İşte detaylar:

Günümüzün en çok tercih edilen araçlar içerisinde bulunan telefon, tablet ve bilgisayarlar iletişim sağlamak ve işlerimizi halletmenin yanında oyun oynamak içinde kullanılmaya başlandı. Özellikle son zamanlarda çoğu insanda bağımlılık yaratan ve ilgi çeken video oyunları arttı. Son zamanlarda oynanan birçok oyunda clan ve oyuncu nickleri kullanılmaktadır. Clan Latince’de ‘Planta’ olarak bilinir. İskoç dilinde ‘Clann‘ İngilizce olarak ‘Clan‘ Türkçe olarak ‘Klan’ (Clan) olarak kullanılmaktadır. Bilgisayar terimlerinde kullandığımız Klan kelimesinin anlamı birbirine ilişkili olan ailelerin kurduğu topluluk ve ailelerin ortak çıkarları ve hedefleri için bir araya gelen topluluk olarak adlandırılmaktadır. Video oyunlarını online oynarken herhangi bir oyunda takımı için seçtiği oyuncu clan isimlerinin yahut nicklerinin önemli olmasının sebebi bir takımının o takımda yer alan oyucularının o takıma bağlılıklarını ifade etmesini sağlıyor. Bu yüzden son zamanlarda internette en fazla incelenen şeylerden bir klan isimleri oldu. Peki en kaliteli clan isimleri ve nickleri nelerdir. Sizler için en kaliteli klan isimlerini ve nicklerini inceledik.

EN KALİTELİ CLAN (KLAN) İSİMLERİ VE ANLAMLARI

DarkLegion Kötü topluluk
HouseStar Stark Hanesi
Fellowship Yüzük için kurulan dostluk
Damage Hasar
Angels Melekler
Eternal Sonsuzluk
BlackStok Kara depo
The Nobles Soylular
Unity Birlik
Phobia Fobi
Venom Zehir
Knaves Üç kağıtçılar

EN KALİTELİ OYUN NİCKLERİ VE ANLAMLARI

Vortex Girdap
Revenge İntikam, hesaplaşma
Ottoman Osmanlı, Osmanlı ordusu
Hurricane Kasırga
KingFisher Yalı çapkını
Nameless İsimsiz
NamelessWarrior İsimsiz savaşçı
Endless Sonsuz
RedDawn Kırmızı şafak
PafaSmurf Şirin baba
Spear Mızrak
Sparrow Serçe
MagicSword Büyülü silah
Rookie Çaylak
Epic Tanınmış
BeeKing Arı kral
Forest Orman
Twitch Koparma
Ayrıca Bakınız.  Giants and Dwarves TD Oyunu Oyna

Türk Klan isimleri

Türkiye’nin en güzel clan isimleri

Klan isimleri pubg

Yaratıcı takım isimleri

Klan isimleri Zula

Team isimleri 3 harfli

Karizmatik takım isimleri

PUBG isimleri şekilli


Cevap bırakın