Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

En iyi Klan isimleri ve anlamları

Teknolojinin gelişmesiyle yaşamımızın her yerinde yer alan telefon ve bilgisayarlarda oynanan video oyunlarına gün geçtikçe ilgi artmaya devem ediyor. Son zamanlarda oynanan video oyunlarında koyulan klan isimleri karakter gelişimi için oldukça önem taşıyor. Yasemin.com ekibi olarak sizler için en kaliteli Clan isimleri ve nicklerini inceledik. İşte detaylar:

Günümüzün en çok tercih edilen araçlar içerisinde bulunan telefon, tablet ve bilgisayarlar iletişim sağlamak ve işlerimizi halletmenin yanında oyun oynamak içinde kullanılmaya başlandı. Özellikle son zamanlarda çoğu insanda bağımlılık yaratan ve ilgi çeken video oyunları arttı. Son zamanlarda oynanan birçok oyunda clan ve oyuncu nickleri kullanılmaktadır. Clan Latince’de ‘Planta’ olarak bilinir. İskoç dilinde ‘Clann‘ İngilizce olarak ‘Clan‘ Türkçe olarak ‘Klan’ (Clan) olarak kullanılmaktadır. Bilgisayar terimlerinde kullandığımız Klan kelimesinin anlamı birbirine ilişkili olan ailelerin kurduğu topluluk ve ailelerin ortak çıkarları ve hedefleri için bir araya gelen topluluk olarak adlandırılmaktadır. Video oyunlarını online oynarken herhangi bir oyunda takımı için seçtiği oyuncu clan isimlerinin yahut nicklerinin önemli olmasının sebebi bir takımının o takımda yer alan oyucularının o takıma bağlılıklarını ifade etmesini sağlıyor. Bu yüzden son zamanlarda internette en fazla incelenen şeylerden bir klan isimleri oldu. Peki en kaliteli clan isimleri ve nickleri nelerdir. Sizler için en kaliteli klan isimlerini ve nicklerini inceledik.

EN KALİTELİ CLAN (KLAN) İSİMLERİ VE ANLAMLARI

DarkLegionKötü topluluk
HouseStarStark Hanesi
FellowshipYüzük için kurulan dostluk
DamageHasar
AngelsMelekler
EternalSonsuzluk
BlackStokKara depo
The NoblesSoylular
UnityBirlik
PhobiaFobi
VenomZehir
KnavesÜç kağıtçılar

EN KALİTELİ OYUN NİCKLERİ VE ANLAMLARI

VortexGirdap
Revengeİntikam, hesaplaşma
OttomanOsmanlı, Osmanlı ordusu
HurricaneKasırga
KingFisherYalı çapkını
Namelessİsimsiz
NamelessWarriorİsimsiz savaşçı
EndlessSonsuz
RedDawnKırmızı şafak
PafaSmurfŞirin baba
SpearMızrak
SparrowSerçe
MagicSwordBüyülü silah
RookieÇaylak
EpicTanınmış
BeeKingArı kral
ForestOrman
TwitchKoparma
Ayrıca Bakınız.  Tavla nasıl oynanır? Kuralları nelerdir?

Türk Klan isimleri

Türkiye’nin en güzel clan isimleri

Klan isimleri pubg

Yaratıcı takım isimleri

Klan isimleri Zula

Team isimleri 3 harfli

Karizmatik takım isimleri

PUBG isimleri şekilliCevap bırakın