Esra Erol hangi semtte oturuyor?

0

Esra Erol Kimdir? – Esra Erol Nerede Oturuyor? – Esra Erol Nerede Yaşıyor?

Ekranların tanınmış ismi Esra Erol ile alakalı bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımızı aydınlatmak istedik.. Esra Erol kimdir?, Esra Erol hangi semtte oturuyor?, Esra Erol yaşı kaç? Esra Erol hangi semtte oturuyor?, Esra Erol nereli?, gibi merak ettiğiniz soruların cevabını yazımızın detayında sizlere yanıt olarak bir araya getirdik..

Esra Erol ile alakalı kısa bir bilgi verdikten sonra yaşamı ile ilgili geniş bilgiyi aşağıda bulacaksınızdır. 12.Mayıs.1982 senesinde dünyaya gözlerini açan Esra Erol şu anda 39 yaşında ve Boğa burcudur. İstanbul ilinde doğan Esra Erol yaşamını Talk-show SunucusuDizi Oyuncusu yaparak sürdürmektedir.

Esra Erol nereli?

Esra Erol memleketi İstanbul

Esra Erol kaç yaşında?

Esra Erol 39 yaşındadır.

Esra Erol Biyografisi

Esra Erol, 12 mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de dünyaya geldi. 5 kız çocuğun ortancasıdır. Esasen Sinop Ayancık’lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini bitirdi. Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesiden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.

Kanal D’de “Turkuaz” adlı bir proğram sundu. Ardından Technology Channel’da Siemens Mobile Kuşak Sunuculığu yaptı.

Esra Erol, evlilik programı sunmaya Flash TV’de “Desti Izdivaç”adlı proğramla başladı. Oradan Star TV’ye geçip “Esra Erol’la İzdivaç” adlı programı ile bir ekran yıldızı halini aldı. Sonra kanalla yollarını ayırıp ATV’ye transfer oldu “Esra Erol`la Evlen benimle” proğramı sağlamaktadır.

Ayrıca Bakınız.  Uberküloz Berk Keklik Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede Kimdir 2022

2 Temmuz 2010 tarihinde Kürt İdris lakaplı mafya babasının oğlu Ali Özbir ile sunucusu olduğu programında, canlı yayında evlendi. 23 Temmuz 2011 tarihinde İdris Ali Özbir adında erkek çocuğu oldu. 21 Kasım 2015 tarihinde Ömer adında bir oğlu daha oldu.

Esra Erol, 2004 senesinde Kanal 7’de yayına giren Kalp Gözü adlı dizide, Cennet Mahallesi adlı TV dizisinde, 2005’te Başkan adlı TV filminde, aynı yıl Tuzak adlı TV dizisinde, 2009 senesinde Kanal-İ-zasyon adlı sinema filminde konuk oyuncu ve 2010 senesinde da Kamerayla İzdivaç adlı filmde roller üstlendi.

Esra Erol, uzun süreden beri ATV’de yayınlanmakta olan “Esra Erol`la Evlen benimle” adlı evlilik programıyla bir çok birinin mutluluğuna aracılık etmektedir. Son zamanda, popülaritesinin artması sebebiyle de sosyal sorumluluk projelerinde de bulunan Esra Erol, kadınlara şiddete karşı kaleme aldığı kitabıyla da, şiddete uğrayan kadınların sesi olmaya onlara destek vermeye çalışmaktadır.

Esra Erol, 2013 yılı yayın sezonu için temmuz 2013’de Atv‘den Fox TV‘ye transfer oldu.

Filmleri :
2004 – Kalp Gözü (TV Dizisi) (Kanal 7)
2004 -Cennet Mahallesi (Hayat Kadını) (TV Dizisi) (Show TV)
2005 – Başkan (TV Filmi)
2005 – Tuzak (Banu) (TV Dizisi)
2009 – Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) (Film)
2010 – Kamerayla İzdivaç (Film)
2012 – Alemin Kıralı (Yılbaşı Özel, 56 Bölüm) (TV Dizisi)


Cevap bırakın