Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Faruk Karagül kimdir? Nerede oturuyor?

Herkese Merhabalar Bilge Kişi okurları, bu paylaşımımızda Faruk Karagül kimdir?, Faruk Karagül nereli?, Faruk Karagül kaç yaşında?, Faruk Karagül nerede oturuyor?, Faruk Karagül evi nerede? gibi Faruk Karagül ile ilgili geniş bir şekilde bilgileri siz kıymetli okurlarımıza vererek Faruk Karagül ile ilgili birden çok bilgiyi sizlere aktaracağız.

Faruk Karagül kimdir?

Faruk Karagül , ilinde dünyaya gelmiştir. Şuan için 26.10.1989 (31 yaşında) da dır. Lisans boyunda olan Faruk Karagül , kilosu da Beykent Üniversitesi kilogramdır. Faruk Karagül burcunu merak edenler için altını çizelim ki Faruk Karagül Akrep burcundandır. Öğrenimini tamamlayan Faruk Karagül , meslek yaşamını ise şuan olarak devam ettirmektedir.

Faruk Karagül Instagram, Faruk Karagül Twitter, Faruk Karagül Facebook adreslerini de yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Faruk Karagül Nerede yaşıyor?

Faruk Karagül nerede yaşadığı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler yazımızın içinde..

Faruk Karagül kaç yaşında?

Faruk Karagül şu an 26.10.1989 (31 yaşında) da dır.

Faruk Karagül nereli?

Faruk Karagül Memleketi

Faruk Karagül ile ilgili merak edilen soruların yanıtları. Kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? oynadığı sinema ve diziler. Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları.

1989 senesinin Ekim ayında dünyaya gelmiştir. Ankara doğumlu oyuncu, Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur.

Faruk Karagül oynadığı sinema ve diziler:

Oyunculuğun bunun yanında mizah da yapan ünlü oyuncu, Beni Affet ve Unutma Beni adlı diziler de rol almıştır. En son TRT 1 ekranlarında yayına giren Gönül Dağı isimli dizi de rol almıştır. Dizi de Yaşar kişiliği için kamera karşısına geçmiştir.Cevap bırakın