Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Gel Dese Aşk dizisi yayından kaldırıldı mı?

ATV ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Erkan Petekkaya ve İlayda Çevik‘in paylaştığı Gel Dese Aşk dizisi acele bir kararla ATV ekranlarından final yapmadan kaldırıldı. Geçtiğimiz sezon ekranlara ilk dört bölümüyle çıkan ve ardından koronavirüs salgını sebebiyle çekimleri duran Geş dese aşk dizisi, zorunlu olarak sezon arasına girdi Lakin yeni sezona giriş yapamadı.

KIZININ ARKADAŞIYLA AŞK YAŞIYORDU

Yayınlandığı ilk kısımdan bu yana çarpık ilişkiler barındıran hakkından dolayı RTÜK’e şikayet edildi. Dizide bir babanın, genç kızının, dostu ile çarpık ilişkisini konu alması ve bu ilişkinin eş tarafından ört bas edilmesi büyük tepki çekmişti.

GEL DESE AŞK’IN KONUSU NE?

Bahar, babasını hiç tanımadan annesi tarafından büyütülmüstür. Murat’ın ortağı Barlas’ın babası olduğunu öğrenince şirkete onunla yüzleşmeye gelir. Barlas tarafından hakaretler eşliğinde kapı dışarı edilir. Şirkette rastgele Murat’la tanışır, Bahar. Murat bu hayat dolu kızdan etkilenir. Aşk, Murat’ı çağırmış, gel demiştir. Murat aşkın rüzgarıyla sürüklenirken iki kadın içinde gelgitler yaşar. İlk aşkı, ilk göz ağrısı, çocuklarının annesi Yasemin’le, ikinci baharı Bahar içinde savrulur, durur.

Ayrıca Bakınız.  Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy dizisi


Cevap bırakın