Jilet nasıl kullanılır? Jiletle özel bölge nasıl alınır?

0

Jiletle tıraş olmanın vücuttaki tüyleri arttırdığı ve kalınlaştırdığı konusu senelerdir tartışılan bir konu. uzman kişiler bu hususta geniş …

Jiletle tıraş olmanın vücuttaki tüyleri arttırdığı ve kalınlaştırdığı konusu senelerdir tartışılan bir konu. uzman kişiler bu hususta geniş çaplı bir araştırma yaptı. Araştırmanın neticesinde ise jiletin tüyleri arttırmadığı kanısına varıldı. Peki jiletle tüyler nasıl alınmalı? Jilet tüyleri ne zaman arttırır? Piyasadaki en kaliteli kadın jileti hangisidir? Öğrenmek için yazımızı göz atabilirsiniz.

Vücudumuzun koltuk altı, genital bölge, bacak ve yüz gibi bölgelerindeki tüyleri temizlemek için pek çok yöntem yer alıyor. Bu metotların arasında hem kolay hem acısız hem de yüz senelerdir uygulanan jilet, bazı bayanların hormonel problemleri sebebiyle tüylerinin kalınlaşarak daha fazla çıkmasına neden oluyor. Durum böyle iken bu haberleri duyan kadınlarda jilet hakkında kararsızlık yaşıyor. Tüm sorularınıza cevap olacak bir araştırma yapıldı. Sizler de jilet kullanma hakkında kararsızlık yaşıyorsanız mutlaka haberimizin devamını okumalısınız.

JİLET TÜYLERİ ARTIRIR MI?

Jilet doğaı gereği keskin bir alet olduğu için tüyleri keserken yana doğru eğimli bir biçimde kesiyor ve kılların ucu mızrak gibi oluyor. Tüyler tekrar uzamaya başladığında bu sebeple, sanki daha kalınlaşmış ve fazlaymış gibi görünür. Yani jiletle tüy almanın kıl köklerini kalınlaştırdığı rivayeti tamamen asılsızdır. Asıl önemli olan tüy yapınızdır. Çünkü tüy yapısı kişiden insana değişiklik gösterebilir ve tıraş bıçağına vereceği tepki de farklıdır.

EN KALİTELİ KADIN JİLETİ HANGİSİ?

– Gillette Venus Swirl Kadın Tıraş Makinesi / 60,00 TL

– Gillette Simply Venus 3 Tıraş Makinesi / 22,90 TL

– Gillette Venus Riviera 2’li / 27,90 TL


Bikini bölgesi dudaklar nasıl alınır,

Genital bölge jilet kullanımı,

Jilet yapmanın püf noktaları,

Kadınlar için jilet önerileri,

Jiletle alınan kıllar nasıl yumuşatılır,

Bikini bölgesi jilet,

Erkeklerde cinsel bölge kılları Nasıl temizlenir,

Ayrıca Bakınız.  Menopoz süreci ve Erken menopoz belirtileri

Genital bölgeyi jiletle aldıktan sonra kaşıntı,


Cevap bırakın