Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Melik Yiğitel kimdir? Nerelidir?

Özel bir kanalda Siyaset konulu programa konuk olan ve programda gündeme ilişkin dile getirdiği çarpıcı yorumlarla gözleri üstüne toplayan Melik Yiğitel bir çok izleyicinin hakkında araştırma yaptığı kişi oldu. Sizler için hazırladığımız bu yazımızda Melik Yiğitel biyografisi hakkında bilgiler vermek istedik. Melik Yiğitel kimdir? Nerelidir? , Melik Yiğitel kaç yaşında?, Melik Yiğitel memleketi neresi, Melik Yiğitel nerede doğdu? gibi sorularınıza hemen yanıt verelim.

Açık Oturum’a konuk olan ve siyaset gündemine dair yaptığı yorumları ile dikkatleri üzerine çeken Melik Yiğitel izleyicilerin merak konusu oldu.Çarpıcı yorumları ve siyasi tespitleri ile katıldığı tüm programlarda dikkatler çeken Melik Yiğitel hakkında izleyiciler araştırma yapılıyor. Melik Yiğitel kimdir? Melik Yiğitel kaç yaşında, nereli? İşte Melik Yiğitel hayatı ve biyografisi!

MELİK YİĞİTEL KİMDİR? NERELİDİR?

Melik Yiğitel, 48 yaşındadır. Yiğitel Türk basınında başarılı gazeteciler arasında bulunmaktadır. Melik Yiğitel Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-Televizyon- Sinema kısmından 1995 senesinde mezun olmuştur. Başarılı gazeteci kimliğiyle kısa zamanda HBB Televizyonu ile Kanal D’de çalışma fırsatı bulan Yiğitel, daha sonra buralarda muhabir olarak çalışmış, ve daha sonra 2002 senesinden 2007 yılına dekTürkiye’nin en çok izlenen kanallarından biri olan Show TV’de haber müdürlüğü görevini yapmıştır.
Şimdiye kadar Düşünce Kulübü, Son Baskı, Yeni Türkiye ve Siyaset 24 isimli siyasi tartışma programlarını hazırlayıp sunmuştur. 24 TV Ankara Haber Müdürü, bunun yanı sıra Kulis programını hazırlayıp sunmuştur.

Melik Yiğitel Diyarbakır

Melik Yiğitel kimdir nereli

Melik Yiğitel nerede doğdu

Melik Yiğitel Trabzon

Melik Yiğitel memleketi neresi

Melik Yiğitel kürt mu?

Melik Yiğitel ekşi

Melik Yiğitel Kürt mü?

Ayrıca Bakınız.  Salda Gölü nerede? Salda Gölüne nasıl gidilir?


Cevap bırakın