Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programına Neden Bu Kadar İlgi Duyuluyor

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programına Neden Bu Kadar İlgi Duyuluyor

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı sabah kuşağında televizyon kanallarında yer alan özellikle kadın izleyicisi kitlesi tarafından takip edilen bir televizyon programı. ATV’de yayın hayatına başladığı günden beri geniş bir kitle tarafından izleniyor, takip ediliyor. Psikanalist Arif Verimli ve Avukat Rahmi Özkan da programda sürekli yer alıyor. Gelelim konu başlığımıza Müge Anlı ile Tatlı Sert Programına Neden Bu Kadar İlgi Duyuluyor ve Müge Anlı kişi olarak sahip olduğu her özellik ve becerileriyle bu kadar aranıyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programının bu kadar izlenilmesinin nedenini sosyolojik bir analizle açıklamak doğru olacaktır. Şöyle ki Türk toplumun sosyolojik yapısı özellikle merak duygusu, bilinmeyeni ki özellikle özel hayata ilişkin bilinmeyene olan ilgi, televizyon programında tercih edilen konuların da Türk toplumunun içerisinden tercih edilmesi. Hatta bazı özellikleriyle örf, adet ve geleneklerimizle de ilişkilendirilebilir olması gibi nedenlerle program tabi ki çok yakından izleniyor ve merak ediliyor. Buna ek olarak Müge Anlı’nın programı sunuş biçimi, geçmişte belki de adli makamların çözüme kavuşturamadığı konuları aydınlığa çıkarması ve bunu televizyonda canlı yayında yapıyor olması, topluma bunu göstermesi ve en nihayetinde de güvenlik güçlerine ve Türk Adaletine teslim etmesi de ilginin armasına neden oluyor.

müge anlı tatlı sert arif verimli
Müge Anlı ile Tatlı Sert Arif Verimli

Müge Anlı Tatlı Sert Programının Konukları Kim?

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programının formatı da bu ilgiyi oluşturan ana unsurlardan. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi programda yer alan Psikanalist Arif Verimli’nin katılımcıların psikolojik durumlarını analiz edebiliyor olması, programda sorduğu çapraz sorularla kişileri ikna etmesi ve konuşturabilmesi de bu ilgiyi artıran nedenlerden birisi. Avukat Rahmi Özkan’ın da kişilik özellikleri, hukuka hakimiyeti ve hukuk bağlamında programa katılan kişileri değerlendirip ikna edebilme kabiliyeti de süreci hem ilgi çekici hale getiriyor hem de Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk ve konu olan kişilere ilişkin bilinmezlerin çözümüne de katkı sunuyor.

Ayrıca Bakınız.  7 Günlük Detoks Programı ile Sizde Yenilenin

Müge Anlı ile Tatlı Sert‘i değerlendirirken bir de programın başrol oyuncusu Müge Anlı’yı da unutmamak gerekli. Kişisel özellikleri Müge Anlı’nın toplum tarafından özellikle kadınlar tarafından kabul görmesindeki en önemli rol. Yakın tutumu, kişilerle iletişim kurarken ki samimiyeti (temas etmesi, sevecen ve hoş görülü davranması vb), sunuculuk becerisi ve kullandığı dil programın izlenmesinde büyük öneme sahip. Hatta toplumun geniş bir kesiminde Müge Anlı’nın adli olayların çözümünde çok doğru bir kişi olduğu yönünde. Bu nedenle çözümsüz olarak görülen adli olaylar da insanlar çözümü Müge Anlı’da arayabilmekte. Ortaya çıkan bu kanaatin ve durumun ne kadar doğru olduğu tartışmalı olmakla birlikte böyle bir kabulün olduğunu da ifade etmemek yanlış olacaktır.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına ilişkin sizler de görüşlerinizi bizlerle web sitemizde olan iletişim formu ile paylaşabilirsiniz. Bizlerin bu değerlendirmesinde eksik yada yanlış gördüğünüz veya eklemek istediğiniz herhangi bir durum varsa lütfen bizimle paylaşın.

Müge Anlı‘nın sunduğu programa ilişkin uzun bir değerlendirme yaptıktan sonra biliyoruz ki birçoğunuz Müge Anlıyla ilgili Evi Nerede, Kimdir? Yaşı, Kızı Kim, Eski Eşi Kim, Evli Mi, Boyu, Kilosu gibi daha birçok soruyu merak ediyor ve arıyorsunuz. Bu soruların yanıtlarını bulmak için ise lütfen Müge Anlı Evi Nerede, Nerede Yaşıyor, Nerede Oturuyor başlıklı yazımızı okuyunuz.

Müge Anlının evi nerede? Nerede oturuyor?

 Cevap bırakın