Bilmediğini Bilmek En iyisidir – Bilge Kişi

Müge Anlının evi nerede? Nerede oturuyor?

Müge Anlının evi nerede? Nerede oturuyor?
Müge anlı kimdir? Müge anlının ev adresi, Müge anlı nerede yaşıyor?, Müge anlı istanbul’un neresinde oturuyor? diye merak ediyorsanız eğer hemen cevap verelim.. Müge anlı, ATV ekranlarının reyting rekoru kıran gündüz yayınlanan programının sunucusudur. Peki Müge Anlı kaç yaşında? tüm bunlar hakkında size detaylı bilgi yazımızın açıklama kısmında.. Türk televizyon sunucusu ve gazeteci olan ünlü isim Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunmaya devam etmektedir. Faili meçhul kayıpları ve cinayetleri ortaya çıkaran isim birçok kişinin de ailesine kavuşmasına yardımcı olmuştur hala da olmaya devam etmektedir.
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan isim yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Hukuk üzerine yapmıştır. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan ünlü televizyoncunun memleketi merak ediliyor. Buna göre; ünlü televizyoncu Müge Anlı aslen nereli? İşte Müge Anlı’nın memleketi…
Müge Anlı Kaç Yaşında?
Müge Anlı 47 yaşındadır. 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Babası İhsan Anlı’dır.
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk üzerine yaptı.2008’de gazeteci Burhan Akdağ’dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.
Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek’le Kanal D’de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır.
Bir sezon beraber program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren’le, Anlı ise Pakize Suda’yla Kanal D’de devam etmiştir. Dobra Dobra’daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti.
ATV’ de paylaşılan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan bireyler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan yahut işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.
Tatlı Sert’in haricinde, 2010 televizyon sezonunda, daha evvelden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı ATV’de sundu.
Tatlı Sert’in haricinde, 2010 televizyon sezonunda, daha evvelden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı ATV’de sundu.

müge anlı şirin’in evi

Ayrıca Bakınız.  Aslı Enver evi nerede? Nerede oturuyor?

müge anlı istanbul’un neresinde oturuyor

Müge Anlı nerede yaşıyor

müge anlı’nın annesi

müge anlı’nın kızı

Müge Anlı nın maaşı

Müge Anlı nın kardeşleri ve annesi

Müge Anlı ev adresi

Facebook'ta Takip Et

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ