Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Sezen Aksu Evi Nerede? Nerede Oturuyor? Yaşıyor?

Table of Contents

Sezen Aksu Evi Nerede? Nerede Oturuyor? Yaşıyor?

Sezen Aksu nam-ı diğer Minik Serçe bu ülkede yaşayan ve onu tanıyan herkesin hayatına ufakta olsa dokunmuş, hatıralarında yer etmiş ve şarkılarıyla kesinlikle bir yerden yakalamıştır. Onlarca şarkı sözü ve besteye sahip sanatçı Türk toplumu için sadece bir sanatçı değil aynı zamanda da hatıralarının en önemli kahramanıdır. Herkes şunu bilir bu ülkede onlarca yıl geçse de Sezen Aksu hep var olacak ve mutlulukla anılacak, dinlenilecektir. Hal böyle olunca toplumumuz Sezen Aksu’ya ilişkin her şeyi merak ediyor. Kim olduğu, kaç yaşında olduğu, kiminle evlendiği, çocuğunun olup olmadığı gibi daha sayamayacağımız onlarca soru zihinlerde yer ediyor. Biz ise sadece bir tanesine yanıt vereceğiz. Sezen Aksu Evi Nerede? Sezen Aksu Nerede Oturuyor? Sezen Aksu Nerede Yaşıyor?

Sezen Aksu Evi Nerede

Sezen Aksu İstanbul Kanlıca’da biraz da anıldığı minik serçe tanımıyla benzeşik minik, sevimli bir yalıda yaşıyor. Aynı zamanda tam bir İzmir hayranı olan Aksu İzmir Karaburun’da da bir villa aldı. Hayatının bir bölümünü İstanbul’da, bir bölümünü de aşık olduğu İzmir’de geçiren sanatçıya bizler de uzun ve sağlıklı bir ömür diliyoruz.

Ayrıca Bakınız.  Merve Yalçın Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede 2021-2022


Cevap bırakın