Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Rüyada kara sinek görmek ne anlama gelir?

Rüyada kara sinek görmek, rüyayı gören kişinin etrafında onu devamlı rahatsız den birilerinin varlığına tasvir eder. Rüyayı gören birinin yaşamında attığı her adımı eleştirerek olumlu ters bir sürü yorum yapan kişilerin varlığına tabir edilir. Rüyada kara sinek görmek, rüya sahibine psikolojik baskı yapan aile ve arkadaş çevresine delalet ederken bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin güvenerek püf noktalarını verdiği kişi tarafından ihanete uğrayacağına tasvir eder. Rüya kara sinek, rüyayı gören kişinin çok büyük felaketlerle karşı karşıya kalacağına yorumlanmasa da canını sıkan patavatsız ve güven vermeyen kişilerin varlığına anlatılmaktadır.

RÜYADA KARA SİNEK SÜRÜSÜ GÖRMEK

Rüyada kara sinek sürüsü gören birinin etrafında onu bıktıracak kişilerin olduğuna, devamlı olarak rüya sahibini eleştirdiklerine ve her hareketinde bir anlam arayarak huzursuzluk çıkardıklarına işaret etmektedir. Rüyada görülen kara sinek sürüsü rüyayı gören kişinin tahammül edemediği kişilerin ortamına gireceğine delalet etmektedir.

RÜYADA KARA SİNEK ÖLDÜRMEK

Rüyada kara sinek öldürdüğünü gören birinin etrafındaki faydasız insanlardan kurtulacağına tasvir eder. Rüyayı Gören Ki̇şi̇ni̇n etrafında devamlı dedikodu yapan, kişilerin açığını arayan ve kişilerin mutsuzluklarından beslenen boş insanlardan sonunda kurtulduğuna işaret anlatılmaktadır. Rüyada kara sinek öldürdüğünü gören birinin sevmediği kim varsa onlardan kurtulacağına delalet etmektedir.

RÜYADA KARA SİNEK YEDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada kara sinek yediğini gören birinin sıkıntılarından kurtularak rahatlayacağına ve feraha kavuşacağına tasvir eder. Rüyayı Gören Ki̇şi̇ni̇n en nihayetinde etrafındaki sıkıntılı insan ilişkilerinden kurtulacağına anlatılmaktadır.

RÜYADA SUYUN İÇİNDE KARA SİNEK GÖRMEK

Rüyada suyun içinde kara sinek görmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı kötü günlerden sonunda kurtulacağına, sıkıntıların biteceğine ve öğrenci ise eğitim yaşamında çalışıyor ise iş yaşamında muvaffak olacağına anlamına gelmektedir.

RÜYADA KARA SİNEK YAKALADIĞINI GÖRMEK

Ayrıca Bakınız.  UFO'lar Gerçek mi?

Rüyada kara sinek yakaladığını gören birinin etrafında devamlı rüya sahibine yalan konuşan, kandıran ve işgüzarlık yapan kişilerin varlığına tasvir eder. Rüyayı Gören Ki̇şi̇ni̇n bu bireylerin yaptığı oyunları fark ederek yüzlerine vurmasına ve o bireylerden uzaklaşacağına delalet etmektedir.

ALİMLERİN YORUMLARINA GÖRE RÜYADA KARA SİNEK GÖRMEK

Nablusi: Rüyada görülen kara sinek, çok sövmeye, zayıf, miskin ve alçak bir kimseye delalet eder. Rüyada bir kimseye bir kara sinekten bir fayda dokunsa, o kimseye mezkûr insanlar tarafından bir fayda erişir. Kara sineği yediğini gören kimse, kötü bir rızka nail olur. Kara sineğin karnında olan şey, alçak bir kimseden maldır. Kara sineğin karnına girdiğini gören kimse, akılsız bir kavimle oturur-kalkar ve dostluk yapar ve onlardan sık sık olmayan haram mala erişir. Kara sinek öldürdüğünü gören kimse, rahata ve vücut sağlığına nail olur. Kara sineklerin evinde toplandıklarını gören kimsenin düşmanlarının kendisinin kötü gördüğü bir şeyi işlemelerine delalet eder.

Diyanet: Rüyada karasinek görülmesi; çok sövmeye, zayıf, miskin ve alçak bir insana tabir edilir. Bir kimsenin rüyasında kendisine bir karasinekten bir fayda dokunduğunu görmesi; o insana mezkûr insanlardan bir fayda geleceğine, birinin rüyasında bir kara sinesi yediğini görmesi; o kimsenin kötü bir rızka kavuşacağına delaletle tabir olunur.Cevap bırakın