Rüyada yeni doğmuş bebek görmek ne demek?

0

Rüyada bebek görmek , mutlu günlerin habercisi olarak kabul görmektedir. Rüyayı gören birinin yakın zamanda gelecek bir haberler keyfinin yerine …

Rüyada bebek görmek, mutlu günlerin habercisi olarak kabul görmektedir. Rüyayı gören birinin yakın zamanda gelecek bir haberler keyfinin yerine geleceğine ve neşesinin artacağına anlamına gelmektedir. Rüyayı Gören Ki̇şi̇ni̇n beklemediği bir zamanda eline bol oranda para geçeceğine anlatılmaktadır. Rüyada bebek, en hayırlı ve kısmetli rüyalardan biri olduğu rüya alimleri tarafından nakledilmektedir. Rüyada bebek görmenin tabiri daha çok rüyanın nasıl görüldüğüne bağlı olarak yorumlandığından rüyayı kimin hangi şekilde gördüğüne dikkat edilerek yorumlanması doğru olur.

RÜYADA YENİ DOĞMUŞ BEBEK GÖRMEK

Rüyada yeni doğmuş bebek hüzün ve kedere işaret etmektedir. Rüyayı gören birinin sıkıntılı bir sürece gireceğine ve pek hayırlı olmayan işlerle karşı karşıya kalacağına anlatılmaktadır. Rüyada yenidoğan bebek gören birinin maddi manevi sıkıntılı günler yaşayacağına delalet etmektedir.

RÜYADA YENİ DOĞMUŞ KIZ BEBEK GÖRMEK

Rüyada yeni doğmuş kız bebek gören birinin sevindirici haberler alacağına anlamına gelmektedir. Kız bebek, bereketi ve bolluğu açıkladığinden rüyayı gören kişinin maddi olarak kâr elde etmesinin beraberinde aile ilişkilerinin sıkılaşacağına delalet etmektedir.

RÜYADA YENİ DOĞMUŞ ERKEK BEBEK GÖRMÜŞ

Rüyada yeni doğmuş erkek bebek pek hayırlı yorumlanmaz ve rüyayı gören kişinin maddi manevi sıkıntılarının olacağına işaret edilirken rüyada yenidoğan erkek bebeği kucağına aldığını görmek ise hayır ve berekete anlatılmaktadır.

RÜYADA YENİ DOĞMUŞ BEBEK EMZİRMEK

Rüyada yenidoğan bebeği emzirdiğini gören kişi huzur ve rahata kavuşacağına işaret etmektedir. Rüyayı Gören Ki̇şi̇ni̇n bol helal paralar kazanarak borçlarından kurtulacağına anlatılmaktadır. Rüyayı gören birinin çocuğu varsa çocuğunun iyi yerlere gelişine şahit olarak kibirlanacağına delalet etmektedir. Rüyada bebek emzirmek bazı zaman de sıkıntılı süreci ifade etse de genellikle bolluk ve berekete tabir edilir.

RÜYADA BEBEK SEVMEK

Rüyada bebek sevdiğini gören birinin güzel haberler alacağına, bundan sonraki hayatında istediği ve sevdiği işleri yapacağına anlatılmaktadır. Rüyayı Gören Ki̇şi̇ni̇n işlerinin yolunda gideceğine, canını sıkan olayların sona ereceğine delalet etmektedir. Rüyada bebek sevdiğini gören birinin iş ve eğitim hayatı için büyük hedeflerinin olduğunu ve hedeflerini gerçekleştirmesi için çok çalışmasına anlatılmaktadır.

Ayrıca Bakınız.  Rüyada hıçkırarak ağlamak ne anlama gelir?

RÜYADA KUCAKTA BEBEK GÖRMEK

Rüyada kucağında bebek gören birinin merhametli ve sevgi dolu olduğuna anlamına gelmektedir. Bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin yükümlülüklerinin artacağına ve daha çok çalışması gerektiğine anlatılmaktadır. Rüyada kucağında bebek gören birinin genel olarak işlerinin yolunda gideceğine tabir edilirken bekar kişinin kucağında bebek görmesi çok yakında hayırlı bir kısmetinin çıkacağına delalet etmektedir. Rüyayı Gören Ki̇şi̇ni̇n yaşadığı geçim sıkıntısının son bularak bolluk içerisinde yaşayacağına ve maddi durumu iyi olmayan kimseler de yardım edeceğine tabir edilir.

RÜYADA BEBEK UYUTMAK

Rüyada bebek uyuttuğunu gören birinin hayat koşturmasında çok yorulduğuna ve artık dinlenmek istediğine anlatılmaktadır. Devamlı savaş veren rüyayı gören kişinin birazcık soluklanmaya ve dinlenmeye gereksiniminin olduğuna delalet edilmektedir.

RÜYADA TERK EDİLMİŞ BEBEK GÖRMEK

Rüyada terk edilmiş bebek gören birinin beklemediği bir zamanda akrabaları veya yakın etrafından bir miktar para geleceğine anlatılmaktadır. Rüyayı Gören Ki̇şi̇ni̇n yakın etrafından gelecek olan mirasla maddi olarak rahatlayacağına delalet edilmektedir.

RÜYADA HASTA BEBEK GÖRMEK

Rüyada hasta bebek görmek, rüyayı gören birinin gecesini gündüzüne katarak hazırladığı işlerinde çıkan aksiliklerden dolayı en sonunda vazgeçeceğine ve bu yüzden motivasyonu kaybedeceğine tabir edilir. Rüyayı Gören Ki̇şi̇ni̇n çok çalışsa dahi bir türlü başarıyı yakalayamadığını ve moralinin bozulacağına anlamına gelmektedir.

RÜYADA İKİZ BEBEK GÖRMEK

Rüyada ikiz bebek gören birinin yaşamında şansının hep yaver gideceğine, güzel şeylerin art arda geleceğine anlamına gelmektedir. Rüyayı Gören Ki̇şi̇ni̇n çok çalışması ve büyük mücadeleleri daha sonra sonunda mutluluğu elde edeceğine delalet edilmektedir. Rüyada ikiz bebek gören birinin şansının yaver gitmediği günlerde dahi muhakkak hayırlı bir işle karşı karşıya kalacağına anlatılmaktadır.

RÜYADA AĞLAYAN BEBEK GÖRMEK

Rüyada ağlayan bebek görmek sanıldığın aksine hayırlıdır. Rüyayı Gören Ki̇şi̇ni̇n işlediği günahlardan dolayı yaşadığı pişmanlığı tasvir ederek rüyayı gören birinin tövbe edeceğine tabir edilir. Rüyada ağlayan bebek gören birinin kendini yalnız hissettiğine tasvir ederek Allah’a yönelmesine ve mutluluğu Allah’a sığınarak bulmasına anlamına gelmektedir.

Ayrıca Bakınız.  Elvin ismi Kuran'da Geçiyor mu? Elvin isminin anlamı

RÜYADA GÜLEN BEBEK GÖRMEK

Rüyada gülen bebek gören birinin sıkıntılarının nihayete ereceğine ve mutluluğa kavuşacağına tabir edilir. Rüyayı gören birinin yakın çevresiyle iyi vakit geçireceğine delalet edilmektedir.

ALİMLERİN YORUMLARINA GÖRE RÜYADA BEBEK GÖRMEK

Molla Cami: Rüyada erkek çocuk görmek müjdeye tasvir eder. Rüyada kız çocuğu görmek ise bolluğa, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa tasvir eder. Kız çocuğunu görmek, sevinçli bir işle karşılaşılacağını tasvir eder.

Diyanet: Rüyada bir erkek bebek görülmesi; müjde alınacağına tasvir eder. Bir kimsenin rüyasında ufak bir oğlan çocuğunu sırtına yüklendiğini görmesi; o kimsenin üzüntüye maruz kalacağına ve hastalanacağına delalet eder. Yine bir kimsenin rüyasında bir kız çocuğu görmesi; o kimsenin bolluğa ereceğine, şerefinin artacağına ve zorluktan sonra kolaylık göreceğine tabir edilir.

Seyyid Süleyman: Rüyada güzel ve sevimli bir erkek çocuğunun kendisine doğru geldiğini görmek, iki biçimde tabir olunur. Melek ve müjde. Kucağında ufak çocuk taşıyan; kederlenmesine sebep olacak bir hadise ile karşılaşır. Bazı tabircilere göre, kundaktaki bir çocuğu kucağında götürmek; şayet çocuk ağlamıyorsa, iyidir. Rüyayı Gören Ki̇şi̇ni̇n sıkıntısı varsa selamete çıkar. Korktuğu şeyden emin olur. Lakin, kundaktaki çocuk, korkulu bir halde ağlayıp çırpınıyorsa, rüya hayra delalet etmez. Güzel, sevimli, güler yüzlü ufak bir çocuğun gülmesi; hayırlıdır.


Cevap bırakın