Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Yağmur Atacan kimdir? Nerede oturuyor?

Herkese Merhabalar Bilge Kişi okurları, bu paylaşımımızda Yağmur Atacan kimdir?, Yağmur Atacan nereli?, Yağmur Atacan kaç yaşında?, Yağmur Atacan nerede oturuyor?, Yağmur Atacan evi nerede? gibi Yağmur Atacan ile ilgili geniş bir şekilde bilgileri siz kıymetli okurlarımıza vererek Yağmur Atacan ile ilgili birden çok bilgiyi sizlere aktaracağız.

Peki Yağmur Atacan kimdir?

Yağmur Atacan , Gaziantep ilinde dünyaya gelmiştir. Şuan için 19.05.1983 (37 yaşında) dadır. 1.73 cm boyunda olan Yağmur Atacan , kilosu da 70 kg kilogramdır. Yağmur Atacan burcunu merak edenler için altını çizelim ki Yağmur Atacan Boğa burcundandır. Öğrenimini Müzisyen Oyuncu tamamlayan Yağmur Atacan , meslek hayatını ise şuan Gaziantep olarak devam ettirmektedir.


Yağmur Atacan Instagram
,
Yağmur Atacan Twitter
,
Yağmur Atacan Facebook
adreslerini de yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Yağmur Atacan Nerede yaşıyor?

Yağmur Atacan nerede yaşadığı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler yazımızın içinde..

Peki Yağmur Atacan kaç yaşında?

Yağmur Atacan şu an 19.05.1983 (37 yaşında) dadır.

Peki Yağmur Atacan nereli?

Yağmur Atacan Memleketi Gaziantep’tir.

Yağmur Atacan sunucu, oyuncu ve müzisyen kimlikleri ile başarılı kariyerini sürdürmektedir. Peki aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? evli mi? eğitimi nedir? oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1983 senesinin Mayıs ayında dünyaya gözlerini açan yakışıklı isim Gaziantep doğumludur. Aslen Yugoslavya göçmenidir. Babasının askerlik görevi nedeni ile bulunması sebebiyle Gaziantep’de doğmuş, annesi diş hekimliği yapmıştır. İlköğretim eğitimini Eskişehir’de tamamlayan Atacan, ardından Üsküdar Anadolu Lisesi’ni bitirmiş ve İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü’ne giriş yapmış fakat üniversite eğitimini tamamlamadan ayrılmıştır.

Yağmur Atacan boyu, kilosu, burcu;

Boyu 1.73 cm, kilosu 70, burcu ise boğa’dır.

Evli mi? eşi kim? çocukları;

2008 senesinde ekran severlerin yakında zamandan tanıdığı güzel oyuncu Pınar Altuğ ile evlenmiştir. Bu evliliğinden 27 Ocak 2009 doğumlu Su Atacan isminde bir kızı mevcuttur.

Müzik kariyeri;

Uzun seneler profesyonel olarak müzik yaşantısını sürdüren Yağmur Atacan, profesyonel baterist olarak 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 senelerında Arkhé ve Hi-Jack gruplarında yer almıştır. Bir dönem TRT kanalında Ben İstersem isimli programı sunmuştur. Uzun süredir televizyon ekranlarından uzak bir biçimde çalışmalarını sürdüren tecrübeli ismin, günümüz itibariyle ticaret ile ilgilendiği söylenmektedir.

Oynadığı sinema ve diziler;

2003 – Lise Defteri (Ali)
2004 – Bir Dilim Aşk (Taner)
2005 – Nefes Nefese (Barış)
2006 – Doktorlar (Hasan)
2006 – İlk Adım Aşk (Serkan)
2007 – Çılgın Dersane
2008 – Sınıf (Kaya)
2008 – Avanak Kuzenler
2010 – Acil Servisi

Yağmur Atacan Facebook Hesabı

Yağmur Atacan Twitter Hesabı

Yağmur Atacan Instagram Hesabı

Ayrıca Bakınız.  Müge Anlı ile Tatlı Sert Programına Neden Bu Kadar İlgi Duyuluyor


Cevap bırakın