Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Şahan Gökbakar Evi Nerede Oturuyor Yaşıyor Kimdir?

Şahan Gökbakar Recep İvedik tiplemesi ve serisiyle birçoğumuzun hayatında bolca kahkaha olarak yer edindi. Gişe rekorları kırdığı filmleriyle bilinen Şahan Gökbakar son olarak ülkemizin dört bir yanını saran yangın felaketiyle birlikte bizim tanıdığımız, bildiğimiz, hayatı dalgaya alan kişiliğinin yanında topluma, doğaya ve canlılara olan duyarlılığı ile karşımıza çıktı. Birçok kişinin belki de hiç umursamadığı yada görmezden geldiği bu felaketi tüm toplum için görünür kılmaya, ilgisini çekmeye çalıştı. Özellikle yangın bölgesinden yaptığı canlı yayınlarla da kamuoyunun gündemine girmeyi başardı. Tüm bu olaylar yaşanırken de toplumun bir bölümü de Şahan Gökbakarın Evi Nerede olduğunu, Nerede Oturduğunu ve Yaşadığını merak etmeye başladı. Bu yazımızda Şahan Gökbakar’ın nerede yaşadığını ve Marmaristeki evine ilişkin bazı bilgileri sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Şahan Gökbakar Evi Nerede, Nerede Oturuyor, Yaşıyor?

Şahan Gökbakar yoğun iş temposundan kaçmak biraz da olsa İstanbul’un o keşmekeşinden kendisini soyutlamak için Muğla’nın Marmaris ilçesinden bir ev satın aldı. Evi aldığı zamanda gerek fiyatı, gerekse Gökbakar’ın evinin çevresi için almış olduğu önlemler basın tarafından haber yapılmıştı ve gündeme taşınmıştı. Şahan Gökbakar’ın Marmaristeki evi için yaklaşık 10 milyon TL gibi bir rakam harcadığı bununla yetinmeyip bir de evinin tadilatı, dekorasyonu ve etrafı için de 3 milyon TL gibi bir rakam harcadığı haber olmuştu. Bugünler de Şahan Gökbakar’ın canlı yayın yaptığı Marmaristeki evi de işte yangın bölgesine çok yakın.

Şahan Gökbakar Evi Nerede Oturuyor Yaşıyor
Şahan Gökbakar Evi Nerede Oturuyor Yaşıyor

Şahan Gökbakar Kimdir?

Şahan Gökbakar Recep İvedik karakteriyle tanınan ülkemizin önde gelen komedyenlerinden birisi.

Ayrıca Bakınız.  Ecrin Su Çoban Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede 2021-2022

Şahan Gökbakar, okul hayatına Ankara’da başladı ve ilk, orta, lise öğrenimini ODTÜ Kolejinde tamamladı. ODTÜ Kolejinden 1997-1998 eğitim döneminde Sosyal Bilimler Bölümünü bitirdi. 1998 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümüne 350 kişi arasında ilk dörde girerek başladı ve bu bölümden 2002 yılında mezun oldu. Babası Osman Selçuk Gökbakar, Şahan’ın 8. yaş gününde (22 Ekim 1988) bir trafik kazasında öldü.

Şahan Gökbakar Nerelidir?

Şahan Gökbakar Mezuniyetinden sonra İstanbul’a yerleşen Gökbakar, bir süre çeşitli reklam seçmelerine katılarak şansını denedi. Sonrasında “Zıbın” isminde bir program hazırladı ve bu program 2003’ü 2004’e bağlayan yılbaşı gecesi tv8’de yayınlandı. Zıbın programında çoğu reklam ve olayları alaya alırken mizah ve düşünceyi birleştirmişlerdir. Ayrıca TRT 1’de pazar günleri canlı yayınlanmış “7. Gün” programında beş hafta boyunca sunuculuk yaptı. Ardından daha önce Kamil Güler’in sunduğu Zoka isimli gizli kamera yarışma programının sunuculuğunu ve oyunculuğunu yapmaya başladı ve 13 bölüm devam ettirdi.

Şahan Gökbakar Kaç Yaşında?

Şahan Gökbakar Zoka’dan sonra yine tv8’de Alper Mestçi ile beraber “Dikkat Şahan Çıkabilir” isminde bir antimedya-skeç şov hazırladı ve bir sezonu 15 bölüm ile geride bıraktı. Özellikle yaptığı Recep İvedik, Bülent Binbaş ve Küçük Oskar tiplemeleriyle ilgi çekti. 2007 yılında NTV’de yayınlanan Kime Diyorum Ben adlı reality show programını hazırlamıştır. 22 Şubat 2008 tarihinde vizyona giren ve Dikkat Şahan Çıkabilir programındaki tiplemelerden biri olan Recep İvedik filmi Türk sinema tarihinde en fazla izlenen filmlerden biri olmuştur. Ayrıca Kanal 1’de 4 bölüm olarak rol aldığı Kolay Gelsin adlı doğaçlama sitkom yayınlanmıştır. Eylül 2016’da Halkbank reklam filmi çekmiştir.

Selin Ortaçlı ile evli olan Şahan Gökbakar’ın Deniz Efe adında bir oğlu, Ela isminde bir kızı bulunmaktadır.

Ayrıca Bakınız.  Müge Su Şahin kimdir? Nerede oturuyor?

Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/%C5%9Eahan_G%C3%B6kbakar

 

 Cevap bırakın