Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Seni Çok Bekledim dizi oyuncuları

Bir önceki yazımızda Seni Çok Bekledim dizisinin konusu hakkında siz değerli okurlarımızla dizi hakkında bilgiler paylaşmıştık. Bu makalemizde ise Seni Çok Bekledim oyuncuları kimler? sizlere daha detaylı bilgilerle karşınızdayız.

SENİ ÇOK BEKLEDİM OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını DNZ Film ve Skala Yapım’ın üstüne aldığı, konusunu Şahin Altuğ’un kaleme aldığı, yönetmenlik koltuğunda Özcan Deniz’in oturduğu Seni Çok Bekledim dizisinin oyuncu kadrosunda;

Özcan Deniz (Kadir)

İrem Helvacıoğlu (Ayliz)

İlhan Şen

Lila Gürmen

Caner Şahin

Nihan Büyükağaç

Yıldız Kültür

Mustafa Uğurlu

Ahmet Mekin

Durul Bazan (İsmet)

Türkü Turan

Hakan Ummak

Sibel Şişman

Gürkan Güzeyhuz

Şehsuvar Aktaş

Mehmet Ulay

Selen Domaç

Damla Makar

gibi isimler bulunuyor.

SENİ ÇOK BEKLEDİM NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kuvvetli̇ bi̇r prodüksiyona sahip Seni Çok Bekledim dizisinin çekimleri İstanbul’un değişik ilçelerinde ve semtlerinde gerçekleştiriliyor.

Lakin ilk bölümlerin Erzincan’da ve ‘ın Doha kentinde ve gerçekleştirildiğini söylemekte yarar var. Doha’da sahneler; Ulusal Katar Müzesi, İslam Eserleri Müzesi, Kapalı Çarşı, Şazeli Pearl Area, Souq Waqif ve Marsa Katara gibi mekanlarda çekildi.

SENİ ÇOK BEKLEDİM KONUSU NE?

Ailesinden uzak yaşayan Kadir (Özcan Deniz) tek başına bir hayat kurmuş ve başarılı bir iş adamı olmuştur. Ayliz (İrem Helvacıoğlu) ise babasız büyümüş kendi ayakları üstünde durmuş ve başarılı bir fotoğrafçı olmuş. Yıllar boyu farklı yerlerde devamlı birbirlerini teğet geçen ikili bir anda bir kişinin hayatına girer. Doğru zaman ve yerde birbirlerini fark eden ikili arasında geçen aşk hikayesi bunun yanı sıra tevafukun gerçekliğiyle de yüzleşirler.

Ayrıca Bakınız.  Benim Adım Melek dizisi nerede çekiliyor?

13 Mart 1992. Eren ailesinin büyük bir depremle dağıldığı tarih. Kadir Eren, 17 yaşında öldü sanılıp diğer cesetlerin yanına konulurken açar gözlerini. Hayata dönmüştür dönmesine ama canından çok sevdiği babasını kaybetmiştir. Annesi başka bir adamla evlenmiştir. Kadir bir daha tutunamaz hayata, hep bir şeyler eksiktir. Ta ki Ayliz’i görünceye kadar… O gün parmağından çıkarmadığı babasının yadigarı yüzüğü yuvarlanıp Ayliz’in ayaklarının dibine gelir. Aynı babasının yüzüğünün annesine gelmesi gibi. O andan bu yana hayat onları hep bir araya getirir. Bu karşılaşmalar Kadir’i her defasında Ayliz’e daha da yakınlaştırsa da Ayliz’i ürkütmektedir. Çünkü Ayliz bir başkasıyla evlenmek üzeredir.

SENİ ÇOK BEKLEDİM FRAGMAN

SENİ ÇOK BEKLEDİM YENİ BÖLÜM NE ZAMAN, HANGİ KANALDA?

Sezon başında ekranlara gelmesi planlanan lakin hem korona virüs (covid-19) salgını tehlikesi, hem de diğer dizilerin oluşturduğu yoğunluk sebebiyle ocak ayında paylaşılan Seni Çok Bekledim dizisi, her cuma günü saat 20.00’de Star TV’de seyredenlerle buluşuyor.

İki ailenin iç içe geçmiş kirli sırları bir bir ortaya çıkarken, Kadir ve Ayliz’in aşkı bu sınavdan geçebilecek mi?Cevap bırakın