Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Survivor 2021 Berkay Yuvakuran Kimdir – Kaç Yaşındadır – Babası Kimdir

Survivor 2021 Berkay Yuvakuran Kimdir – Kaç Yaşındadır – Babası Kimdir

Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu TV8 çok sayıda başarılı yapıta ev sahipliği yapıyor. Bu programların birçoğunun altında da televizyon dehası Acun Ilıcalı’nın imzası var. Yetenek Sizsiniz, Masterchef, O Ses Türkiye gibi yıllardır televizyon ekranlarımızda yer alan ve her yıl ne ile karşılaşılacağı herkes tarafından merakla beklenen programlar TV8 ekranlarında yer alıyor. Bu programların aynı zamanda uluslararası TV’lerde de yer aldığı ve ülkemiz için yerelleştirmenin ise Acun Medya tarafından yapıldığı biliniyor. İşte bu programlardan birisi de Survivor. 2021 Survivor bütün hızıyla devam ediyor. Yarışmacıların bir bölümü elendi bile. Tabi zaman geçtikçe izleyiciler için de yarışmacılar başka anlamlar ifade etmeye başlıyor ve izleyiciler de taraf oluyor. Ünlüler ve gönüllülerden oluşan iki takımla başlayan yolculuk takımların birbirine karıştırılmasıyla sona doğru hızla yol alıyor. Takımların birisinde bir yarışmacı var ki genç kızların özellikle dikkatini çektiğini söylemek lazım. Berkay Yuvakuran bahsettiğimiz kişi. Bu yazımızda; Berkay Yuvakuran kimdir, Berkay Yuvakuran Nerelidir, Berkay Yuvakuranın Babası Kimdir, Berkay Yuvakuranın evi nerede, Berkay Yuvakuran kaç yaşında sorularının yanıtlarını vermeye çalışacağız.

Survivor Berkay Yuvakuran Kimdir?

Survivor programıyla tanıdığımız Berkay Yuvakuran 2 Kasım 1997 tarihinde dünyaya gelmiştir. Öğrenim hayatını Nişantaşı Üniversitesinde tamamlamıştır. Halkla İlişkiler ve Tanıtım lisans bölümünden mezun olan Berkay şu anda mezun olduğu alanla ilgili bir iş yapmıyor. Mesleği sorulduğunda da futbolcu olduğunu ve diğer spor alanlarıyla ilgilendiğini söylüyor.

Ayrıca Bakınız.  Cemre Solmaz Evi Nerede, Yaşıyor, Nerede Oturuyor 2021-2022

Survivor Berkay Yuvakuranın Babası Kim?

Aslında bu sorunun yanıtı aynı zamanda Berkay Yuvakuran’ın yakışıklılığının da kaynağını gösterecek. Berkay Yuvakuran’ın babası artık orta yaşlarını yaşayan herkesin çok yakından tanıdığı Fenerbahçe ve Galatasaray’da forma giymiş Semih Yuvakurandır.

Survivor Berkay Yuvakuran Kaç Yaşında?

2 Kasım 1997 doğumlu Berkay Yuvakuran 16 Mayıs 2021 tarihi itibariyle 23 yaşındadır.

Survivor Berkay Yuvakuran Nerede Oturuyor? Evi Nerede?

Pendikspor alt yapısında başladığı futbolculuk kariyerine yine İstanbul’da devam eden Berkay Yuvakuran İstanbul’da ikamet ediyor.

Survivor Berkay Yuvakuran Nerelidir?

İstanbul Şişli doğumlu olan Berkay Yuvakuran babası tarafından Bursa’lıdır.

 Cevap bırakın