Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Teşkilat Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi konusu

Teşkilat Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi konusu, Herkese Merhabalar dizi sever takipçilerimiz, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımız için Teşkilat Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Ankara’nın Neresi? başlığı altında geniş bir şekilde bilgiler sunmak istedik. Yazımızın detayında Teşkilat Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Ankara’nın Neresi? ile alakalı tüm bilgilere inceleyebilirsiniz.

Teşkilat Dizisi Nerede Çekiliyor?

Geçen günlerde set çalışmalarını büyük bir hızla başlanan Teşkilat dizisi çok kısa bir zaman sonra TRT1 ekranlarında seyircisiyle bir araya gelecek. Teşkilat dizisi ile ilgili birden fazla araştırılan konu oldu. Dizi konusu ve karakterlerinin bunun yanında çekim yerleri ile de seyirciler de araştırma konusu oldu. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Teşkilat dizisinin nerede çekildiğinden ve çekim yerlerinden siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bir biçimde söz etmek istedik. Gelin Teşkilat dizisinin çekim yerlerini haberimizin devamını okuyarak öğrenin..Teşkilat Dizisi Nerede Çekiliyor

Teşkilat Dizisi Nerede Çekiliyor?

Oyuncu ekibinde bulunan Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Tuncer Salman ve Atılay Uluışık gibi birbirinden tecrübeli isimleri barındıran Teşkilat dizisinde milli İstihbarat konusu işlenecektir. Dizinin çekim yeri olarak ise isminden de altı çizildiği gibi Ankara’dan yararlanılacaktır. Ankara’nın birden fazla farklı semtinde çekilecek olan dizi birkaç ay sonra TRT 1 ekranlarında seyircilerin karşısına çıkacaktır.

Teşkilat dizisi nerede çekiliyor mekanları neresi

Teşkilat Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Ankara Dizisi Hangi İl ve İlçede ÇekiliyorTeşkilat dizisinin çekim şehri olarak isminden de anlaşıldığı üzere Ankara ile seçildi. Ankara’nın aşağı yukarı her semtinde çekimleri sürdürülecek olan dizinin çekimlerinde ilçe olarak Keçiören, Akyurt, Altındağ, Gölbaşı, Polatlı ve Sincan başta olmak üzere birden fazla ilçeden yararlanıldı. Lakin Teşkilat dizisinin çekimlerinin sürdürüleceği ilçeler net bir biçimde resmi siteler aracılığıyla açıklanmadı.

Ayrıca Bakınız.  Masumlar Apartmanı nerede çekildi?

Teşkilat Dizisi Çekim Yerleri

Teşkilat dizisinin yönetmenliğini Hakan Kırvavaç üstlenirken konusunu ise Ethem Özışık kaleme almıştır. Dizi çekimlerinde ise kapalı ve açık mekanlardan sürekli olarak yararlanılmıştır. Milli istihbarat konusunun işlenecek olduğu Teşkilat dizisinde sahnelere uygun tek çok değişik mekandan yararlanılmıştır. Dizi yayınlanmaya başladığı zaman çekim yerlerini adres bilgisi ile birlikte daha açık bir biçimde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.Teşkilat Dizisi Çekim Yerleri

Teşkilat Dizisinin çekim Mekanları

Ankara dizisi olan Teşkilat dizisinin çekim mekanları olarak birden fazla farklı yerden yararlanıldı. Ankara’nın farklı semtlerinde çekimlerin sürdürülecek olduğu Teşkilat dizisi seyircilere kendisini sevdirmeyi planlıyor. Dizi çekimlerine halen yeni başlandığı için mekanlar ile ilgili geniş bir şekilde bir bilgi yayınlanmadı. Lakin Teşkilat dizisinin fragmanını ve tanıtımının yayına girmesinın ardından dizinin çekim mekanlarını da daha kapsamlı bir şekilde bir biçimde siz değerli okurlarımıza sunacağız.

Teşkilat dizisi çekim yerleri Ankara'nın neresi

Bu yazımızda da siz değerli okurlarımıza TRT 1’de yayına girecek olan Teşkilat dizisinin çekim yerlerinden ve çekim mekanlarından söz etmek istedik. Sizlerin de Teşkilat dizisinde kullanılmış olan mekanlardan merak ettiğiniz yerler olursa aşağıda bulunan yorum bölümünden bölüm ve sahne bilgisi ile birlikte bizlere sorabilirsiniz. Ayrıca dizide bulunacak olan oyuncuları yakında zamandan incelemek isteğe göre Teşkilat Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri Konusu isimli konumuza da bakabilirsiniz.Cevap bırakın