Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bileklik özellikleri

Gelişen teknoloji ile beraber hayatımıza giren akıllı bileklikler günlük yaşamımızda işlerimizi kolaylaştırıyor. Dünyanın en çok kullanılan ürünleri içerisinde yer alan Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bileklik aracılığıyla anlık mesaj bildirimlerinizi görebilir, adım sensörü aracılığıyla günlük katettiğiniz mesafeyi hesaplayabilir ve bazı zaman günde kaç saat uyuduğunuzu, uyku kalitenizi görebilirsiniz. Haftanın A101 aktüel kataloğunda satışa sunulan Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bilekliğin tüm detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bileklik Hangi Cihazlarla Uyumlu?

Cihazın içinde Bluetooth 4.2 teknolojisi bulunuyor. Bununla birlikte hem Android 4.4 hem de üstü mobil cihazların yanı sıra iOS 9.0 ve daha yüksek işletim sistemleri ile uyumlu çalışabiliyor. Xiaomi bunun yanı sıra Mi Band 3’te biraz daha üst kalitede özellikler sunuyor.

Xiaomi Mi Band 3’ün Pil Ömrü Ne Kadar?

Xiaomi Mi Band pil ömrü cephesinde, firmasın iddia ettiği gibi20 günlük performans sunuyor.

Xiaomi Mi Band 3’ün Kutusunda Neler Var?

MI Band 3, son derece şık ve tam dayanıklı karton kutu ambalajıyla geliyor. Ambalajda, Xiaomi Band 3, 1 adet Şarj Cihazı ve 1 adet de Kullanım Kılavuzu bulunuyor.

Xiaomi Mi Band 3’ün Boyutları

Xiaomi Mi Band 3’ün tam boyutları 17,9 x 46,9 x 12 mm’den oluşuyor. Yalnızca 20 g ağırlığındaki cihaz, bileğiniz üstünde ağırlık yaratmıyor. Band şu anda, grafit siyahı, sıcak turuncu ve koyu mavi olarak 3 farklı renk seçeneği sunuyor. Kullanımınıza bağlı olarak, Xiaomi Mi Band 3’ün farklı seçenekleriyle elbiselerinize de renk katabilirsiniz.

Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bileklik Teknik Sahi̇p Olduğu Özelli̇kler

Dünyanın en çok satan akıllı bileklerini üreten Xiaomi, Mi Band 3’te geliştirdiği teknolojilerle bu iddiasını sürdürmeye devam etmekte.

 • Ekran Çözünürlüğü: 128 x 80 çözünürlük

 • Ekran Tipi: 0.78 inç OLED panel

 • Ekran Boyutu: 17,9 x 46,9 x 12 mm

 • Kayış Tipi: Termoplastik elastomer

 • Bluetooth: Var (Bluetooth 4.2)

 • Pil Gücü: 110mAh (Ortalama 20 Gün Performans)

 • Su Geçirmezlik: Var (5ATM)

 • Renk Seçeceği: Var (grafit siyahı, sıcak turuncu ve koyu mavi)

 • Nabız Ölçer: Var

 • Adım Sayar: Var

 • Uyku İzleme: Var

 • Anlık Mesaj Bildirimi: Var

 • Hareketsizlik Bildirimi: Var

Ayrıca Bakınız.  OPPO Reno3 incelemesi ve Özellikleri

Xiaomi Mi Band 3’ün Fitness Sahi̇p Olduğu Özelli̇kler

Xiaomi Mi Band 3, kullanıcılarına birçok fitness donanımı sunuyor. Özellikle, kalp ritm sorunu yaşayan kullanıcılar için Xiaomi eşsiz bir healthtech donanımı sağlıyor. Akıllı cihazın içinde bütün gün çalışan bir kalp atış hızı sensörü yer alıyor. Böylece, dakikada gerçekleşen nabız değişikliklerinizi yakın zamandan takip edebilirsiniz.

Cihaz, bunun yanı sıra pedometre sahip olduğu özellikler içerisinde bulunuyor. Bununla birlikte yürüme ve koşma anında katettiğiniz mesafe, süre ve daha fazla bilgileri ekranınızdaki gerçek zamanlı istatistiklerle takip edebilirsiniz.

Cihazdaki bu takip sahip olduğu özellikler, koşma, bisiklete binme ve yürüyüş için de çalışıyor. Lakin cihaza yerleşik bir GPS donanımı yer almıyor. Bu nedenle konumunuzu takip edemiyor yahut size tam anlamıyla doğru bir mesafe ölçümü veremiyor. Bunun yanı sıra, cihazınız üstünde kendi hedeflerinizi ayarlayabilir ve onlara ulaşmaya doğru hedefinize kilitlenebilirsiniz. Böylece doğru motivasyona sahip olduğunuzdan emin olarak, sıhhatli ve kaliteli bir hayat için uymanız gerekenleri gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.

Xiaomi Mi Band 3, 50 m’ye kadar suya dayanıklılık donanımıne sahip olduğu için cihazınızla beraber yüzebilirsiniz. Bunun yanı sıra, uyku kalitenizde temel istatistikler verebilmeniz için Xiaomi Mi Band 3’te uyku izleme donanımı de bulunuyor.Cevap bırakın