Yeni Mercedes SL AMG Resimleri

0

Şirket, bir önceki günlerde 2021 S-Class kokpit görüntülerini yayınlamıştı. Yeni Mercedes SL AMG serisinin kamuflajlı resimlerı yayınlandı. AMG …

Şirket, bir önceki günlerde 2021 S-Class kokpit görüntülerini yayınlamıştı. Yeni Mercedes SL AMG serisinin kamuflajlı resimlerı yayınlandı. AMG GT ile aynı platform üstünde geliştirilen model tasarım olarak benzer özellikler barındırmayacak.

Yeni Mercedes SL AMG resimleri yayınlandı

Yeni model halen geliştirme aşamasında olduğu için şirket herhangi bir bilgi paylaşmadı. Ytesirliler, ” Kapsamlı dijital geliştirme, test standı çalışmaları ve simülatör testlerinin daha sonra kapsamlı dinamik test aşamasına geçmiş bulunmakta. ” ifadelerini kullandı.

teknik donanımlari hala netleşmese de yeni modelin gücünü 3.0 litrelik EQ-Boost I6 motor yahut 4.0 litrelik çift turbo V8 motordan alacağı tahmin ediliyor. Yeni modelin trendlere uygun olması için hibrit olarak piyasaya sürüleceği de dedikodular içinde bulunuyor.

5.2 litrelik atmosferik V10 motora sahip Audi R8 Spyder modeline rakip olarak görülen SL AMG, kamuflaja rağmen agresif duruşu ile gözleri üstüne topluyor.

Yeni nesil roadster, mevcut sert katlanır tavan yerine yumuşak tavan ile geleceği ve 2 yerine 4 koltuk ile karşımıza çıkacağı hakkında iddialar mevcut. Şirket, hala lansman ile ilgili bir açıklama yapmadı. Lakin halen geliştirme aşamasında olduğu düşünüldüğünde yeni modelin 2022 senesinden evvel gelmeyeceği düşünülüyor.

 

Ayrıca Bakınız.  LPG'li Araç Sahiplerine Önemli Tavsiyeler

Cevap bırakın