Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Ata Demirer Evi Nerede? Nerede Yaşıyor

Table of Contents

Ata Demirer Evi Nerede? Nerede Yaşıyor

Ata Demirer dediğimizde herhalde herkesin yüzünde önce bir tebessüm oluşuyordur. Onlarca dizi, film ve reklamda rol almış ses sanatçısı, tiyatro, film ve reklam oyuncusu Ata Demirer neredeyse on parmağında on marifet var denilecek özelliklere sahip birisi. 6 Temmuz 1972 Bursa doğumlu olan ve şimdilerde kırklı yaşların son demlerini yaşayan sanatçı ilkokul, ortaokul ve liseyi Bursa’da tamamlamıştır. Üniversite eğitimini ise 1991 yılında girdiği İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Türk Müziği Bölümü’nde tamamlamıştır. Ata Demirer’in yaşadığı yere dair değişimde aslında Üniversiteyi kazanması ile birlikte başlamıştır. Üniversiteyi kazanan ünlü oyuncu yaşantısını İstanbul’da devam ettirmeye başlamıştır ve halen de büyük ölçü de İstanbul’da sürdürmektedir. Bu yazımızda Ata Demirer Evi Nerede sorusunun yanıtını vermeye çalışacağız.

Ata Demirer Evi Nerede ve Nerede Yaşıyor?

Ata Demirer hepinizin de bildiği üzere ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Özge Borak ile evliydi. Eşinden ayrıldıktan sonra eşiyle birlikte yaşadıkları evi boşaltmış İstanbul Cihangir’de bulunan başka bir daireye taşınmıştır.

Son dönemde koronavirüs salgınından etkilendiğini ve daha sakin bir yerde bu dönemi geçirmek istediğini belirten ünlü sanatçı Bozcaada’da bir çiftlik evi satın aldı. Şimdilerde ziyaretçilerin yoğun ilgisinden rahatsız olduğunu belirten birazda espri ile “evinin türbeye” döndüğünü dile getiren oyuncu yine Bozcaada’da başka bir eve taşındı.

 

Ayrıca Bakınız.  Hazal Kadak kimdir? Nerede oturuyor?


Cevap bırakın