Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Norapella kimdir? Nerede oturuyor?

Herkese Merhabalar Bilge Kişi okurları, bu paylaşımımızda Nora Tokhosepyan kimdir?, Nora Tokhosepyan nereli?, Nora Tokhosepyan kaç yaşında?, Nora Tokhosepyan nerede oturuyor?, Nora Tokhosepyan evi nerede? gibi Nora Tokhosepyan ile ilgili geniş bir şekilde bilgileri siz kıymetli okurlarımıza vererek Nora Tokhosepyan ile ilgili birden çok bilgiyi sizlere aktaracağız.

Nora Tokhosepyan kimdir?

Nora Tokhosepyan , ilinde dünyaya gelmiştir. Şuan için 09.04.1990 (30 yaşında) da dır. Lisans boyunda olan
Nora Tokhosepyan , kilosu da Bekar kilogramdır. Nora Tokhosepyan burcunu merak edenler için altını çizelim ki Nora Tokhosepyan Koç burcundandır. Öğrenimini tamamlayan Nora Tokhosepyan , meslek yaşamını ise şuan olarak devam ettirmektedir.

Nora Tokhosepyan Instagram, Nora Tokhosepyan Twitter, Nora Tokhosepyan Facebook adreslerini de yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Nora Tokhosepyan Nerede yaşıyor?

Nora Tokhosepyan nerede yaşadığı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler yazımızın içinde..

Nora Tokhosepyan kaç yaşında?

Nora Tokhosepyan şu an 09.04.1990 (30 yaşında) da dır.

Nora Tokhosepyan nereli?

Nora Tokhosepyan Memleketi

Norapella (Nora Tokhosepyan) ile ilgili merak edilen soruların yanıtları. Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları.

1990 senesinin Nisan ayında dünyaya gözlerini açan güzel isim, İstanbul doğumludur. Koç burcudur, fakat boy ve kilo bilgilerine ulaşılamamıştır. Kadir Has Üniversitesi Radyo, Sinema ve TV bölümü mezunudur. Kaynaklarda altı çizildiği üzere Ermeni asıllı, Türk sinema, Tiyatro ve dizi oyuncusudur. Bir dönem katılmış olduğu, Benimle Dans Edermisin? adlı yarışmanın 4. sezonunda 1. olan isim olmuştur.

Ayrıca Bakınız.  Ben Nerede Oturuyorum Bulunduğum Yer Adresi Neresi 2022

Yine geçmiş zamanda başarılı sanatçı, Gökhan Türkmen‘in Ayıp ettin adlı şarkısının klib’inde yer almıştır. Satranç oynamayı seven ünlü isim, Nora’nın Günlüğü isimli bir kitabı kaleme almıştır.

Norapella resmi instagram hesabını aktif bir biçimde kullanmaktadır. Güzel ismin, günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 605bin civarındadır. En son sıkı bir Fenerbahçe taraftarı olduğunu belirtebiliriz.

Norapella oynadığı sinema ve diziler:

2019 – Cin-Si Bozuk
2011 – Yıldız Masalı (Damla)
2011 – Üsküdar’a Giderken (Hülya)
2010 – Düriyenin Güğümleri (Aşkım)
2010 – Gönül Ferman Dinlemiyor (Suzy)
2009 – Açık Mutfak (Natalia)Cevap bırakın