Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Çocuklar Duymasın evi nerede? Çocuklar Duymasın nerede çekiliyor? 2020

Yayınlandığı ilk 5 sezonunda tercih edilen ve Türk dizi tarihinde en fazla incelenen mekanlar arasında ilk sıraya yerleşen Çocuklar Duymasın’ın ünlü pembe apartmanı, nerede olduğu vb. suallerla Google’de sıklıkla aratılıyor. Peki dizide Meltem ve Haluk çiftinin evi olarak tercih edilen bu apartman nerededir? Sizler için biraraya getirdik.

İlk bölümü 16 Ocak 2002 tarihinde paylaşılan Çocuklar Duymasın dizisinde, ilk kısımdan başlayıp 5. sezonun sonuna kadar Meltem ve Haluk Çetinoğlu çiftinin evi olarak tercih edilen pembe apartman, bugün fotoğrafını gören herkesin bir anda hangi dizi olduğunu anlamalarını sağlayacak kadar hafızalara yerleşmiş mekanlardan biri haline gelmiştir. Türk dizi tarihinde, benzeri algıya erişmiş birçok mekan bulunuyor ve kişilerın çoğunluğu bu mekanların nerede olduğunu araştırıyor. Peki Çocuklar Duymasın’ın ünlü pembe apartmanı nerede? Dizide tercih edilen bu apartman İstanbul’da mı? Apartmanın içi de dizide kullanılıyor muydu? İşte yanıtı…

ÇOCUKLAR DUYMASIN APARTMAN NEREDE?

Çocuklar Duymasın dizisinde tercih edilen bu apartman, Şebboy Sokak’ta bulunuyor. Arma Kent Siteleri’ni içerisinde bulunduran ünlü sokakta yer alan Çocuklar Duymasın Apartmanı, Yeni Levent Anadolu Lisesi’nin yanındadır. İstanbul Beşiktaş’ta bulunmaktadır.

ÇOCUKLAR DUYMASIN EV STÜDYO MU?

Çocuklar Duymasın’da tercih edilen ev stüdyo mu sorusu da, yanıtı en fazla incelenenler arasında bulunuyor. Apartman her ne kadar gerçek olsa da ev, stüdyoydu. Salon olarak tercih edilen yerin tam karşı açısında seyirci duvar var zannetse de, aslını söylemek gerekirse mutfak olarak tercih edilen dekor stüdyo vardı.

Yani Meltem ve Haluk’un ‘Mutfak’ diyerek girdikleri o kapı, gerçekte mutfak olarak tercih edilen dekor stüdyoya değil, boş bir alana açılmaktaydı.

Şebboy Sokak

Armakent Sitesi

Çoçuklar Duymasın Taş Fırın pide nerede

Çoçuklar Duymasın evi nerede 2020

Çoçuklar Duymasın evi stüdyo mu

Çoçuklar Duymasın 2010 nerede çekildi

Çoçuklar Duymasın Nerede Çekiliyor 2020

Çoçuklar Duymasın 2010 nerede çekiliyor
Ayrıca Bakınız.  Berat Albayrak Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede Kimdir 2022


Cevap bırakın