Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Demet Akalın Evi Nerede? Nerede Oturuyor? Yaşıyor Kimdir? Kaç Yaşında?

Demet Akalın Evi Nerede? Nerede Oturuyor? Yaşıyor Kimdir? Kaç Yaşında?

Demet Akalın son dönemde Türkiye’nin en çok dinlenen ve takip edilen pop sanatçılarından birisi. Zaman zaman toplumsal olaylarda ve siyasete ilişkin çıkışlarıyla dikkat çeken Akalın’ın ülkemizde çok sayıda hayranı ve takipçisi var. Sosyal medya hesabını da sıklıkla kullanan ve iletilerinde kullandığı dil konusunda birçok kişi tarafından eleştirilen Demet Akalın’ın hayatı, Evinin nerede olduğu, nerede oturduğu, kiminle evli olduğu, Yaşı, Eşi ve kızı gibi çok sayıda başlıkta insanlar tarafından merak ediliyor ve sıklıkla da aranıyor. Bu yazımızda Demet Akalın’ın hayatına ilişkin bu sorulara yanıt vermeye çalışacağız?

Demet Akalın Evi Nerede Oturuyor, Nerede Yaşıyor?

Demet Akalın koronavirüs salgınının da etkisiyle kendisini ve ailesini daha iyi koruyabileceği, çocuğu için daha iyi bir ortam sunabileceği bir yer arayışı içerisine girdi. Bu anlamda belki de İstanbul’un en güzel mekanlarının yer aldığı Acar Kentte kendisi ve ailesi için 7 oda ve 2 salona sahip süper bir villa satın aldı. Villa toplamda 1 buçuk dönümlük bir arazide yer alıyor. Demet Akalın’ın almış olduğu villanın yaklaşık değerinin evi aldığı dönem için 5 milyon dolar 18 milyon Türk Lirası olduğu konuşuluyor.

Demet Akalın’ın evinin bulunduğu çevre itibariyle de sosyolojik ve demografik olarak farklılaşan Acarkent’i tercih ederken Akalın çocuğum için en uygun yerlerden birisi, çocuğumu da buraya yakın bir okulda okutmak istiyorum. Yurtdışı gibi bir seçenek hiçbir zaman hayatımızda olmadı diyor. Şayet okullar açılmazsa da çocuğu için tercih edeceği eğitimi yakınında bulunan bir evi satın alıp çocuğu ve arkadaşları için kısmi bir okula dönüştürüp orada eğitimlerini almalarını sağlayacağını ifade ediyor.

Ayrıca Bakınız.  Ahmet Selçuk İlkan kimdir? Nerelidir?
Demet Akalın Evi Nerede Oturuyor Yaşıyor
Demet Akalın Evi Nerede Oturuyor Yaşıyor

Demet Akalın’ın evinin nasıl bir ev olduğu kullandığı mobilyaların ne olduğu ise ayrı bir merak konusu. Bununla ilgili görselleri ise ünlü DJ Kerimcan Durmaz sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. İnanılmaz bir mekana sahip olan Demet Akalının Evi için tercih ettiği mobilyalar da evin hakkını verir cinsten. DJ Kerimcan Durmaz’ın paylaştığı fotoğraflardan da çok pahalı olduğu mobilyalar için bizim söyleyebilecek çok bir şeyimiz yok.

Demet Akalın Kimdir? Kiminle Evli? Kaç Yaşında?
Demet Akalın Kimdir? Kiminle Evli? Kaç Yaşında?

Demet Akalın Kimdir? Kiminle Evli? Kaç Yaşında?

Demet Akalın (d. 23 Nisan 1972, Kocaeli), Türk şarkıcı, oyuncu ve eski manken. 2000’lerin ortalarından bu yana çıkardığı popüler şarkılar sayesinde günümüzde Türk pop müziğinin en tanınan isimlerinden biri hâline geldi.

Gölcük, Kocaeli’de doğan Demet Akalın, ilk başta mankenlik odaklı bir kariyerin peşine düştü ve Neşe Erberk’in ajansında mankenliğe başladı. Ek olarak 1990’larda çeşitli sinema filmlerinde ve televizyon dizilerinde oyunculuk yaptı. Mankenlikle eş zamanlı olarak gazinolarda şarkı söylemeye başladı ve bunun bir sonucu olarak 1996’da ilk stüdyo albümü Sebebim’i piyasaya sürdü ancak çalışma çok ses getiren bir çıkış yapmasına yardımcı olamadı.

Demet Akalın daha sonradan çıkış şarkısı “Aşkın Açamadığı Kapı” ile Kral TV Video Müzik Ödülleri’nden Yılın Şarkısı ödülünü kazanan Banane (2004), MÜ-YAP’tan altın sertifika alan Kusursuz 19 (2006) ve Dans Et (2008) gibi 2000’ler boyunca çıkardığı albümlerle başarı yakaladı. Yayımlandığı yıl Türkiye’nin en çok satan albümü olan Pırlanta (2015) dahil olmak üzere satış başarısı elde eden albümlerle 2010’larda Türk pop müziğinde ön planda kalmaya devam etti. Türkiye’de liste başı olan “Afedersin”, “Mucize”, “Toz Pembe” ve “Hayalet” hitlerinin yanı sıra “Tecrübe”, “Çanta”, “Olacak Olacak”, “Sabıka”, “İlahi Adalet” ve “Ders Olsun” şarkıları da ilk beş başarısı gösterdi.

Ayrıca Bakınız.  Fatih Portakal Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede 2021-2022

Demet Akalın Kiminle Evli? Kızı Kim?

Albümlerinde yer verdiği “biten bir ilişkinin ardından eski sevgiliye meydan okuyan” şarkılarla müzik eleştirmenleri tarafından kendi tarzını oluşturduğu kabul edilen Akalın, magazinsel kişiliğiyle de sık sık öne çıktı. 2007’den itibaren Hande Yener ile yaptığı sözlü tartışmalar geleneksel bir hâl alarak on yıl boyunca tekrarlandı ve magazin gündemini meşgul etti. 2006’da Oğuz Kayhan’la ve 2010’da Önder Bekensir’le yaptığı birkaç aylık evliliklerden sonra 2012’de Okan Kurt ile evlenerek 2014’te ilk çocuğu Hira’yı dünyaya getirdi. Bugüne kadar iki Altın Kelebek Ödülü ve dört Kral Türkiye Müzik Ödülü dahil olmak üzere birçok ödül kazandı.

Kaynak: wikipedia https://tr.wikipedia.org/wiki/Demet_Akal%C4%B1n

 Cevap bırakın