Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Dilan Çiçek Deniz kimdir? Nerede oturuyor?

Herkese Merhabalar Bilge Kişi okurları, bu paylaşımımızda Dilan Çiçek Deniz kimdir?, Dilan Çiçek Deniz nereli?, Dilan Çiçek Deniz kaç yaşında?, Dilan Çiçek Deniz nerede oturuyor?, Dilan Çiçek Deniz evi nerede? gibi Dilan Çiçek Deniz ile ilgili geniş bir şekilde bilgileri siz kıymetli okurlarımıza vererek Dilan Çiçek Deniz ile ilgili birden çok bilgiyi sizlere aktaracağız.

Dilan Çiçek Deniz kimdir?

Dilan Çiçek Deniz , Sivas ilinde dünyaya gelmiştir. Şuan için 28.02.1995 (25 yaşında) da dır. 1.77 boyunda olan Dilan Çiçek Deniz , kilosu da 52 kilogramdır. Dilan Çiçek Deniz burcunu merak edenler için altını çizelim ki Dilan Çiçek Deniz Balık burcundandır. Öğrenimini Bilgi Üniversitesi tamamlayan Dilan Çiçek Deniz , meslek hayatını ise şuan Manken/Model Oyuncu olarak devam ettirmektedir.
Dilan Çiçek Deniz Instagram, Dilan Çiçek Deniz Twitter, Dilan Çiçek Deniz Facebook adreslerini de yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Dilan Çiçek Deniz Nerede yaşıyor?

Dilan Çiçek Deniz nerede yaşadığı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler yazımızın içinde..

Dilan Çiçek Deniz kaç yaşında?

Dilan Çiçek Deniz şu an 28.02.1995 (25 yaşında) da dır.

Dilan Çiçek Deniz nereli?

Dilan Çiçek Deniz Memleketi Sivas

Dilan Çiçek Deniz 2018 senesinde Amerika New York’ta Victoria’s Secret için seçmelere katılmıştır. Türkiye’de güzelliği ve oyunculuğu ile adından söz ettiren güzel isim artık dünya çapında da tanınan bir isim olma aşamasında diyebiliriz. Peki kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? anne, babası, ailesi ve özel hayatı nasıldır.

Ayrıca Bakınız.  Ada Yarar kimdir? Nerede oturuyor?

Dilan Çiçek Deniz Doğum yeri, aslen nereli, boyu, kilosu;

1995 senesinin Şubat ayında dünyaya gözlerini açan Dilan Çiçek Deniz Balık burcudur. Annesi Edebiyat, babası ise sınıf öğretmenliği yapmıştır. Dilan halen 8 yaşında iken anne ve babası boşanmıştır. Annesinin ismi Hale Temizyürek, babası’nın ise Orhan Deniz’dir. Antalya’da büyümüştür, fakat baba aracılığıyla aslen Sivas’lıdır.

Boyu 1.77 cm, kilosu ise 52’tir.

Henüz 15 yaşında iken bir şiir kitabının altına imzasını atmıştır. Kitabının ismi Güneşi Annem Sanırdım.Cevap bırakın