Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Müge Su Şahin kimdir? Nerede oturuyor?

Herkese Merhabalar Bilge Kişi okurları, bu paylaşımımızda Müge Su Şahin kimdir?, Müge Su Şahin nereli?, Müge Su Şahin kaç yaşında?, Müge Su Şahin nerede oturuyor?, Müge Su Şahin evi nerede? gibi Müge Su Şahin ile ilgili geniş bir şekilde bilgileri siz kıymetli okurlarımıza vererek Müge Su Şahin ile ilgili birden çok bilgiyi sizlere aktaracağız.

Müge Su Şahin kimdir?

Müge Su Şahin , ilinde dünyaya gelmiştir. Şuan için 12.06.2001 (19 yaşında) dadır. 1.73 cm boyunda olan Müge Su Şahin , kilosu da 60 kg kilogramdır. Müge Su Şahin burcunu merak edenler için altını çizelim ki Müge Su Şahin İkizler burcundandır. Öğrenimini tamamlayan Müge Su Şahin , meslek hayatını ise şuan olarak devam ettirmektedir. Müge Su Şahin Instagram, Müge Su Şahin Twitter, Müge Su Şahin Facebook adreslerini de yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Müge Su Şahin Nerede yaşıyor?

Müge Su Şahin nerede yaşadığı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler yazımızın içinde..

Müge Su Şahin kaç yaşında?

Müge Su Şahin şu an 12.06.2001 (19 yaşında) dadır.

Müge Su Şahin nereli?

Müge Su Şahin Memleketi

Müge Su Şahin ile ilgili merak edilen soruların yanıtları. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? oynadığı sinema ve diziler. kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2001 senesinin Haziran ayında dünyaya gözlerini açan güzel oyuncu aslen Ankara doğumludur. Boyu 1.73 cm, kilosu 60, burcu ise ikizler’dir. Son zamanda oynadığı Akrep isimli dizide Müge kişiliği için kamera karşısına geçmiştir. Dizide Demet Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf Çim, Beril Pozam, Taha Baran Özbek, Aslı Melisa Uzun ve Esila Umut gibi isimler de rol almıştır.

Ayrıca Bakınız.  Demet Akalın Evi Nerede? Nerede Oturuyor? Yaşıyor Kimdir? Kaç Yaşında?

Daha öncesinde ise Bizim Hikaye isimli dizi de rol almıştır.

Müge Su Şahin oynadığı diziler:

2017 – Bizim Hikaye (Muazzez)
2021 – Akrep (Merve)

Resmi instagram hesabını mugesusahin ismi ile kullanmaktadır. Güzel oyuncunun günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 43,5bin civarındadır. Takipçi ve hayran sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir. Resmi sosyal platform hesaplarında şu ifadesi bulunmaktadır. “Kendi halinde sanat yapmaya çalışan, “art” niyetli kimse.”Cevap bırakın