Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Beyazıt Öztürk Evi Nerede, Nerede Yaşıyor, Kimdir, Nereli, Yaşı, Boyu

Beyazıt Öztürk Kimdir, Evi Nerede, Nerede Yaşıyor

Beyazıt Öztürk nam-ı diğer ismiyle Beyaz Türkiye’in en sevilen televizyon programcılarından birisi. Türk televizyonlarında yaklaşık 25 yıldır yer edinen özellikle de Beyaz Show programı ile cuma geceleri Kanal D izleyicilerini televizyon başına gecenin en olmaz zamanlarına kadar tutan radyocu, oyuncu ve televizyon programcısı. R harfini söyleyememesi ise en bilinen özelliklerinden. Bir dönem çıkardığı albümle de müzik dinleyicilerinin epeyce bir gündeminde de kalmayı başardı. Hele Gemilerde talim var şarkısı ve çektiği klip o dönemin gençlerinin ve izleyicilerinin halen zihnindedir. Beyaz Show’a konuk ettiği ünlüler ve oyunculuğuyla hayat verdiği tiplemeler ise keyifli hatıralar olarak halen çok büyük bir kitlenin zihninde.

Peki bu kadar sevilen, tanınan ve takip edilen Beyazıt Öztürk evi nerede? Beyazıt Öztürk Nerede Yaşıyor? Beyazıt Öztürk Kimdir? Beyazıt Öztürk Kaç Yaşında? Beyazıt Öztürk Nereli? Beyazıt Öztürk Boyu? sorularının yanıtları ise merak konusu. Gelin hep birlikte bu soruların yanıtlarına bakalım.

Beyazıt Öztürk Evi Nerede
Beyazıt Öztürk Evi Nerede

Beyazıt Öztürk Kimdir?

Beyazıt Öztürk 12 Mart 1969 Bolu doğumludur. Baba tarafından Artvinli, anne tarafından ise Bulgaristan göçmenidir. Gürcü bir babanın oğlu olan Beyaz’ın babası polistir ve bu nedenle çocukluk ve gençlik dönemlerinde sürekli yer değiştirmek zorunda kalmıştır. Bu durum öğrenim hayatını da etkilemiştir. İlkokul ve ortaokul eğitimlerini farklı illerde tamamlayan Beyazıt Öztürk, lise eğitimini ise Gemlik Lisesi’nde tamamlamıştır. Yükseköğrenimini Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik-Heykel Bölümünde tamamlamıştır.

Beyazıt Öztürk Kaç Yaşındadır? Nerelidir? Boyu?

Beyazık Öztürk bu yazının kaleme alındığı 31 Mayıs 2021 tarihi itibariyle 52 yaşındadır. Beyazıt Öztürk Bolu doğumludur ve boyu 1.84cmdir.

Ayrıca Bakınız.  İsmail Demirci kimdir? Nerede oturuyor?

Beyazıt Öztürk Evi Nerede? Nerede Oturuyor?

Yıllarca Bahçeköy’deki Saklıkent Sitesi’nde 600 metrekarelik üç katlı bir villada oturan ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, iki yıl önce köyden şehre inip eski semti Bebek’e taşınmıştı. Piyasayı dolandırarak yurt dışına kaçan Can Ateş’in, Bebek Arif Paşa Korusu’nda yer alan 400 metrekarelik eski dairesini kiralayarak yıllar sonra yine Bebekli olmuştu. Ancak şehrin göbeğinde yaşamak Öztürk’ün hoşuna gitmemiş anlaşılan. Öğrendim ki, geçtiğimiz günlerde taşınmış. Ancak beni asıl şaşırtan; Bahçeköy’de 600 metrekare, Bebek’te 400 metrekarede oturan Beyazıt Öztürk’ün, 100 metrekare büyüklüğünde 2+1 daire kiralaması!

Bununla birlikte çok sayıda gayrimenkul sahibi olan Beyazıt Öztürk sadece Türkiye’de gayrimenkul satın almıyor. İspanya ve Karadağ’da da yatırımları olan Beyaz İspanya’daki evini 600bin dolara satılığa çıkardı ve Karadağ’da üç ev satın aldı. Karadağ’daki evi için ise aldığı dönemde 760bin TL’lik bir ödeme yaptığı biliniyor.Cevap bırakın