Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

En iyi bronzlaştırıcı yağlar Bronzlaşmak için ne kullanılır?

Bronzlaşmak için ne kullanılır? En kaliteli bronzlaştırıcı yağlar

En iyi bronzlaştırıcı yağlar Deniz, kum, güneş üçlüsü senenin bütün yorgunluğunu üzerimizden atmanızı sağlıyor. Bu arada bronzlaşmak da her insanın en çok istediği şeyler arasında. Bronzlaşırken hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız yağları kullanabilirsiniz. İşte en iyi bronzlaştırıcı yağlar…Her kadının yazları tatilde bronzlaşarak ışıldayan bir cilde sahip olmak ister. Lakin uzman kişiler bu aşamada ciddi ikazlarda yer alıyor. Bronzlaşmak isterken cildinizi daha fena bir görünüme ulaşmasına neden olabilirsiniz. Sert UV ışınları erken yaşlanma, güneş yanığına, ciltte lekelenmelere niçin olabilir. Bu nedenle bronzlaştırıcı yağlar yeteri kadar kullanılmalıdır.

Bronzlaştırıcı bir oldukça ürün satılsa da kendi bronzlaştırıcınızı yapmak istiyorsanız bitkisel yağlarla naturel bir bronzlaştırıcı hazırlayabilirsiniz. Doğal mamüller cildinize zarar vermemesinin bunun yanında en iyi şeklide bronzlaşmanızı sağlar. Doğal yağları güneş koruyucunuzu sürdükten 1 saat kadar sonrasında kullanabilirsiniz.

►HIZLI BRONZLAŞMAK İÇİN NE YAPILIR?

FINDIK YAĞI

En iyi bronzlaştırıcı yağlar E Vitamini yönünden zengin olan fındık yağı doğal bronzlaşma yağlarında bulunan en popüler maddelerden biridir. Yüksek yağ asidi içinden dolayı en kolay emilen yağlardan biri olma özelliğini de taşır.

HAVUÇ YAĞI

En güzel bronzlaştıran yağlardan biri. Cildi git gide turuncu renge çevirebileceği için kullanım miktarında dikkatli olunmalı. Ayrıca cildi nemlendirmede ve güneş yanıklarının nasıl tedavi edileceğinde etkili olabiliyor.

ZEYTİNYAĞI, KAKAO VE CEVİZ YAĞI

Kakao yağını güneşte eriterek içerisine hemen hemen 15 gram zeytinyağı ve 15 gram ceviz yağını ilave edin. Tüm malzemeleri ufak bir kaba yahut temiz bir sprey şişesine dökerek iyice çalkalayın. Güneşe çıkmadan 15 dakika önce tüm vücudunuza sürebilirsiniz.

BADEM YAĞI

Koyu tonlu bir bronzluk için badem yağını kullanabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız.  Vajinal akıntı nedir? Nasıl geçer?


Cevap bırakın