Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Enes Batur’un evi nerede? Nerede oturuyor?

Geçtiğimiz günlerde üzücü bir trafik kazası geçirerek sevenlerini oldukça korkutan Ünlü Youtuber Enes Batur, sevenleri tarafından Enes Batur’un evi nerede?, Enes Batur nerede oturuyor?, Enes Batur nerede yaşıyor? gibi Google’de aramalara başladı. Enes Batur’un nerede oturduğundan gelin biraz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olalım.

Enes Batur, 9 Nisan 1998 senesinde doğmuştur. Antalyalı olan Enes Batur’un asıl adı Enes Batur Sungurtekin’dir. Yıllarca YouTube’de içerik ürettikten sonra yavaş yavaş ünlenen Eness Batur, kariyeri süresince filmlere de imza atmıştır. Zamanla popülerleşen Enes Batur Sungurtekin’in YouTube’de 10 milyonu aşkın takipçisi vardır. İnstagram ve Sosyal paylaşım platformu Twitter’da da aktif olan Enes Batur Instagram’da 3.2 milyon, Sosyal paylaşım platformu Twitter’da ise 600 binden çok takipçisi vardır. Dlive’de ve Twitch’de de yayınlar açan Enes Batur, Dlive’de 15 binden, Twitch’de 140 binden çok takipçiye sahiptir. İlk filmi olan ‘Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?’ filmini 2018 senesinde yayınlayan Enes Batur’un filmin yönetmenliğini Kamil Çetin üstlenmektedir. Filmin konusu; İçine kapanık olan Enes Batur, anne ve babasıyla hiç vakit geçirmezdi.

Enes Batur, 6 yaşındayken babasının aldığı bilgisayara bağlanır ve tüm dünyası bu bilgisayar olur. Okulda dışlanan ve hep sevilme hayali kuran Enes Batur’un bir hayali de YouTuber olmaktı. Ailesi Enes Batur’un bu hayalini desteklemez ve üniversite sınavına girmesi gerektiğini düşünür. Enes Batur, üniversite okumak ve YouTuber olmak arasında seçim yapmak zorundadır. İkinci filmi olan ‘Enes Batur Gerçek Kahraman’ hala yayına girmese de Enes Batur tarafından takipçilerine tanıtılmıştır. Enes Batur’un ilk filminde yer almış eski sevgilisi Başak Karahan da YouTube’da içerik üretmektedir. Enes Batur ve Başak Karahan çifti 2018’in yaz ayında ilişkilerine son verme kararı almışlardır. Enes Batur, Antalya’dan İstanbul’a taşınmıştır.

Ayrıca Bakınız.  Yasemin Yazıcı kimdir? Nerede oturuyor?

enes batur’un evi nerede 2020

enes batur’un evi konum

enes batur’un ev adresi 2020

enes batur’un numarası

enes batur’un gerçek evi nerede

enes batur’un videoları

Enes Batur , Youtube

Enes Batur ‘UN YoutubeCevap bırakın