Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Exxen Leyla ile Mecnun Ne Zaman Başlayacak? Oyuncuları Kim?

Exxen Leyla ile Mecnun Ne Zaman Başlayacak? Oyuncuları Kim?

Exxen Nedir?

Exxen Türk televizyonlarının dahi çocuğu Acun Ilıcalı tarafından kurulan Türkiye’nin yerli çevrimiçi dijital platformu olarak yayın hayatına başladı. Büyük transfer ve muhteşem programlar ile sektöre bambaşka bir soluk getirmek amacıyla hızlı giriş yapan EXXEN’de çok sayıda yerli ve yabancı program yer alıyor. Acun Ilıcalı kızının izlediği “Sihirli Annem” dizisine olan ilgisinden dolayı bu diziyi çekmeye karar verdim demiş, toplumun bu anlamda da ziyadesiyle ilgisini çekmişti. Son olarak bence ki tamamen kişisel bir görüş bu bombayı “Leyla ile Mecnun” dizisini EXXEN’e taşıyarak patlattı.

Bir dönem TRT’de yayınlanan dizinin çok geniş bir izleyici kitlesi vardı. Aslında hiç beklenmeyen ve istenmeyen bir şekilde Leyla ile Mecnun üç sezon televizyon ekranlarımızda yer aldıktan sonra bir gün tekrar buluşmak üzere aramızdan ayrılmıştı. Leyla ile Mecnun dizisi ile izleyicilerin bu ayrılığına Acun Ilıcalı son vereceğini duyurdu ve Leyla ile Mecnun’un çok yakın bir sürede tam kadro EXXEN platformunda yer alacağını duyurdu. Hal böyle olunca da Leyla ile Mecnun hayranları dizinin ne zaman başlayacağını ve oyuncularının kimler olacağını araştırmaya başladı.

EXXEN Leyla ile Mecnun Ne Zaman Başlayacak? Ne Zaman Yayınlanacak?

Acun Medya’dan yapılan açıklamaya göre Leyla ile Mecnun ekibi SET demek için 26 Haziran 2021 tarihi bekliyor. Çekimlerine bu tarihten sonra başlayacak Leyla ile Mecnun ekibi dizinin ne zaman EXXEN platformunda yayında olacağına ilişkin bir tarih açıklamadı. Bizler de tarihin ne zaman açıklanacağını büyük bir heyecanla bekliyoruz. Açıklama yapılır yapılmaz da bilgekisi.com sitemizden duyuracağız.

Ayrıca Bakınız.  Sol Yanım dizisi hangi semtte çekiliyor?

EXXEN Leyla ile Mecnun Oyuncuları Kim?

Leyla ile Mecnun dizisinin TRT’de yayınlanan bölümlerinin senaristliğini Burak Aksak yapıyordu. EXXEN‘de de yayınlanacak bölümlerin senaryosunu yine Burak Aksak yazacak. Yönetmen koltuğunda oturan Onur Ünlü’de aynı şekilde görevini sürdürmeye devam edecek. Cengiz Bozkurt, Serkan Keskin, Ali Atay, Osman Sonant ve Ahmet Mümtaz Taylan EXXEN’de yayınlanacak Leyla ile Mecnun dizisinde rol almaya devam edecekler.

EXXEN Leyla ile Mecnun’a sizi hazırlayalım istedik. Aşağıda Leyla ile Mecnun dizisini 37. bölümünü bulabilirsiniz.

Bakalım bizleri ne tür hikayeler bekliyor. Hep birlikte zamanı geldiğinde göreceğiz. Galiba Acun Ilıcalı EXXEN Platformu için balığı yakaladı.

 

 Cevap bırakın