Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Şevval Şahin mayolu pozlarını paylaştı!

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile pandemiye rağmen düzenledikleri ev partileriyle eleştiri oklarının hedefi olan 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, daha sonra da katıldığı bir programla Türkiye’nin gündemine oturmuştu.

Şahin, kendisine yöneltilen, “İstiklal Marşı’nı biliyor musunuz?”, “Atatürk’ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?” ve “Türkiye’de kaç coğrafi bölge var?” suallerına cevap veremeyerek zor anlar yaşamıştı.

Birçok soruyu yanıtsız bırakan Şevval şahin, “Fahrettin Koca’yı tanıyor musunuz?” sorusuna da “Pas” yanıtını vermişti. Şahin’in bu suallera yanıt verememesi sosyal paylaşım sitesi aracında gündem oldu.

Çıkan haberlerin sonrasında Şevval Şahin, “İstiklal Marşı’nı okusaydım örnek Türk kadını mı olacaktım? Tavırlardan dolayı rahatsız oldum, okuyamadım. Ben o dakikaların yayınlanmayacağı hakkında söz almıştım lakin yayınladılar, onlara dava açıyorum. Beni bilen biliyor. 6 yaşından beri İngiltere’de büyüdüm. Bütün eğitimimi İngilizce aldım, bazı konuları bilmemem normal. Bu beni daha az mı Türk mü yapıyor? Sanmıyorum.” açıklamasını yaptı.

Yaşananların sonrasında Şevval Şahin, soluğu sevgilisinin yanında Miami’de aldı. Çift, evvelki gün Meksika’nın tatil beldesi Tulum’a gitti.

Şahin mayolu pozlarını takipçileriyle yayınladı. Ünlü manken resimlerına “Günaydın” notunu düştü.

Şevval Şahin’in gönderisine binlerce yorum geldi. Şahin’in takıları ve mayosu ilgi gördü.

Şahin dün de küvet pozunu yayınlamıştı. Model gönderisine, “Bana daha çok köpük verin” notunu ekledi. Şahin’in fotoğrafında yüzüne uyguladığı maskede dikkatleri çekti.

PARTİ TEPKİ TOPLAMIŞTI

Şevval Şahin, sevgilisinin 30 Ağustosta’ki doğum gününü kutlamak için Rumelihisarı’ndaki bir yalıyı kiralayarak, dostları ile eğlenmişti.

Çiftin partisinden kısa bir süre sonra Aral’ın koronavirüs testinin pozitif çıkması, davetlileri tedirgin etmişti.

Bir önceki günlerden konuyla ilgili bir açıklamada yer alan 2018 Türkiye güzelinin, 10 kişinin koronavirüs testinin pozitif çıktığını ve abartıldığı kadar vakanın olmadığını dile getirmesi sosyal paylaşım sitesi aracında tepki toplamıştı.

Ayrıca Bakınız.  Doya doya moda kim elendi? Doya Doya Moda puanlaması!


Cevap bırakın