Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Gönül Dağı Asumanı Hazal Çağlar kimdir? kaç yaşında?

TRT’in sımsıcak bozkır hikayesini anlatan dizisi Gönüldağı her cumartesi günü ekrana geliyor. Bozkırda bir Anadolu masalı olan ve 3 kuzenin hikayesini anlatan Gönüldağı dizisinin oyuncu kadrosu da dillerde. Gönül Dağı dizisinde belediye başkanının kızını canlandıran Asuman’ın gerçekte kim olduğu belirttiği şarkıyla gündeme geldi. Peki Gönül Dağı Asuman gerçekte kimdir? Hazal Çağlar kaç yaşında?

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Gönül Dağı dizisi TRT’nin sevilen dizileri arasında bulunmaktadır. Dizi Cumartesi günleri reyting listesinde başarısını fark ettirmektedir. Gönül Dağı dizisinde Asuman Ervah-ı Ezelden türküsünü söylemiştir. Asuman’ın sesi izleyici tarafından beğenilmiş. Dizide saz çalmak için gittiği kurstan her çıktığında karşılaştığı Ramazan’ın ona ilgisinin farkındadır ama yüz veriyor de diyemeyiz. Ramazan ise sürekli onu düşünmektedir. Asuman’a olan aşkını çok güzel sözlerle dile getiren Ramazan karşısında ona aşık bir Asuman göreceği günü iple çekmektedir. Uçak işini hallettiğinde Asuman’ın onu seveceğini düşünmektedir. Ramazan düğünde kurulan sahneye çıkar ve sevdiği Asuman’ı görünce ”gel evet de” şarkısını söyleyerek aşkını ilan eder. Düğünde babası Belediye Başkanı yanında olmasına karşın korkusu olmadan hala Asuman’a aşk ilanı yapmaktadır. Gerçek hayatta Hazal Çağlar isimli olan Asuman, Google’da en fazla incelenenlar arasında.

Gönül Dağı dizisinde, Belediye Başkanı Münir beyin kızı Asuman’ı canlandıran Hazal Çağlar, çekimlerin yoğun geçtiğini sözlerine ekledi Set haricindeki zamanlarda uzun yürüyüşler yapıp kitap okuduğunu söyleyen oyuncu “Eskişehir’i keşfetmeye çalışıyorum. Sette adeta bir aile gibi olduk, bol bol sohbet ediyoruz. Fırsat buldukça İstanbul’a gidiyor ve ailemi ziyaret ediyorum” dedi.

HAZAL ÇAĞLAR KİMDİR?

Hazal Çağlar 1996 doğumludur. Hazal Çağlar No 10 Studıo Temel Oyunculuk eğitimi aldı. Metin Balekoğlu’ndan Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi aldı.

Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. İlk kez Aile Hükümeti filminde rol aldı. Şimdi de Gönül Dağı dizisinde Asuman rolünü canlandıracaktır. Hazal Çağlar Hasan Güngör Menajerlik firmasıne kayıtlıdır.

Hazal Çağlar kiminle evli

Hazal Çağlar oyuncu

Hazal Çağlar yaş

Hazal Çağlar oynadığı diziler

Hazal Çağlar aslen nereli

Hazal Çağlar boy kilo

Hazal Çağlar Instagram
Ayrıca Bakınız.  Sefirin kızı nare'nin kıyafetleri


Cevap bırakın