Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Huawei FreeBuds Pro incelemesi!

Huawei Freebuds Pro kulaklık incelemesini yazılı ile sizlere bilgi vermek istedik. Bu yazımızda, Android telefon kullanıcılar için En kaliteli tam kablosuz kulak içi kulaklıklar içerisinde bulunan Huawei Freebuds Pro içinde barındırdığı özellikleri kullanıcılarına neler sunmakta ve yakın zamandan bakarken sizlere elde etmiş olduğumuz tüm tecrübeleri yazılı olarak sunuyoruz.
Huawei Freebuds Pro sahip olduğu özellikleri bizlere neler sunuyor?
Huawei Freebuds Pro, tam kablosuz kulak içi kulaklık olarak karşımıza çıkıyor. Bu kulaklıklar, pasif olarak gürültüyü engelleyebilmenin yanı sıra aktif olarak da gürültüyü engelleyebiliyor. iPhone ve Android mobil cihazlarda çalışabilen kulaklık, Android mobil cihazlara özel bir uygulama ile özelleştirilebiliyor. Bu uygulamanın içerisinden, aktif gürültü modunu farklı seviyelerde çalıştırabiliyorsunuz. bunun yanısıra bu uygulama, kulaklığın diğer sahip olduğu detaylarını aktif etme ve kulaklığın yazılımını da güncellemek için kullanılıyor.
Kulaklık, üstünde 3 farklı mikrofon ve kemik sensörüne sahip. Bu mikrofon ve sensörler, dışarıdan gelen sesi En kaliteli biçimde ayırt ediyor. Bu ayırt etme, hem aktif gürültü engelleme de hem de kulaklık ile telefon görüşmelerini En kaliteli hale getiriyor. Kulaklık Bluetooth 5.2 teknolojisini kullanıyor ve 2 farklı antene sahip. Bu antenler ve kulaklığın içerisinde yer alan Kirin A1 işlemcisi, müzik dinleme deneyimini iyi bir hale getirirken gecikmeleri en aza indiriyor.
Ayrıca Bakınız.  Windows 10X ne zaman çıkacak?


Cevap bırakın