Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Linet’in evi nerede? Bay Yanlış Linet’in evi

Fox TV’nin yeni yaz dizisi Bay Yanlış dizisinin çekildiği evin Linet’in evi olduğunu öğrenen hayranları Linet’in evi nerede? Bay Yanlış Linet’in evi nerede? şeklinde aramaya başladı. Linet’in ve Bay yanlış dizisi takipçileri için bu sorulara hemen cevap verelim istedik.. Her hafta yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam etmekte. Başrollerini Can Yaman ile Özge Gürel’in yayınladığı dizinin hikayesi kadar dizinin çekildiği lüks ev de çok merak edildi. Durum böyle olunca Bay Yanlış’ın çekildiği ev nerede? Bay Yanlış Özgür’ün evinin gerçek sahibi kim? Fiyatı ne kadar? her yerde aranmaya başladı. Detaylar haberimizde…

Bay Yanlış’ın çekildiği ev nerede? Bay Yanlış Özgür’ün evinin gerçek sahibi kim? Fiyatı ne kadar? her yerde aranmaya başladı. Yaz aylarının gelmesiyle sezon finali yapan dizilerin yerini yaza özel hazırlanan diziler almaya başladı. Bunlardan ilk ekranlara gelen ve çok dikkat çeken ise Bay Yanlış dizisi oldu.

Yapımını Gold Film’in üstüne aldığı başrollerini Can Yaman ile özge Gürel’in paylştığı Bay Yanlış dizisi iki haftadır yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam etmekte. Ezgi ve Özgür’ün heyecan dolu romantik hikayesinin anlatıldığı dizide Özgür’ün evi merak konusu oldu. Herkes Özgür karakterine hayat veren Can Yaman’ın oturduğu evi araştırmaya başladı.

Diziyi izleyen herkes İstanbul manzarasına hakim olan terası ve terasta yer alan yüzme havuzu ile dikkat çeken lüks evin nerede olduğu ve gerçek sahibini merak etti. Lüks evin ünlü bir şarkıcının olduğu yaşandı.

Bay Yanlış Özgür’ün evi nerede? Lüks evin gerçek sahibi kim

Fox ekranlarında paylaşılan Bay Yanlış dizisinin çekildiği ev yani Özgür’ün evi Ataşehir’de bulunuyor. Bazı zaman bu evin gerçek sahibi de şarkıcı Linet’in ta kendisi… Linet o evi 2019 senesinde 1 millyon 250 bin dolara almıştı. Linet’in satın aldığı ev, lüks bir sitenin 18. katında yer alırken terastan Adalar ve Kadıköy manzarası da görülüyor. Bunun yanı sıra terasta özel yüzme havuzu da bulunuyor.

Ayrıca Bakınız.  Röportaj Adam Mahsun Karaca Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede Kimdir 2022

Linetin evi hangi sitede

Bay Yanlış Linet’in evi nerede

Linetin evi hangi residence

linet’in evi ataşehir

bay yanlış özgür’ün evi nerede

Bay Yanlış ÇEKİLDİĞİ ev nerede

bay yanlış’taki ev nerede

linet’in ataşehir’deki eviCevap bırakın