Bilmediğini Bilmek En iyisidir – Bilge Kişi

Orgazm olamamanın nedenleri nelerdir?

Orgazm olamamanın sebepleri neler? Bir türlü orgazm olamıyorsanız ya da orgazm olurken zorlanıyorsanız bunun altında birçok neden yatıyor …

Orgazm olamamanın nedenleri nelerdir?

Orgazm olamamanın sebepleri neler? Bir türlü orgazm olamıyorsanız ya da orgazm olurken zorlanıyorsanız bunun altında birçok neden yatıyor olabilir. Elmaelma.com olarak sizlere orgazm olamamanızın 4 nedenini açıkladık. Bu maddelere aman dikkat!

Bütün gün oturarak çalışıyorsanız…

Gün boyu oturarak çalışıyorsanız pelvik kaslarınız bu durumdan hiç hoşlanmayacaktır. uzman kişiler oturarak çalışan bireyler için genel olarak saatte bir ayağa kalkıp 5- 10 dakika yürümek gerektiğini söylüyor.

Topuklu ayakkabı giyiyorsanız….

uzman kişilera göre topuklu ayakkabılar pelvik kaslar ve cinsel organlar gibi orgazm ile ilişkili bölgeleri bağlayan psoas kasının deforme olmasına neden olabiliyor.

Fazla sessizseniz…

Seks sırasında çok sessiz olmaktan uzak durun. İniltilerinizin yeri göğü inletmesine tabikiki gerek yok lakin biraz ses çıkarmanız hem sizin açınızdan hem de partneriniz yönünden oldukça etkileyici bir orgazma ulaşmanızı sağlayacaktır.

Düşük oksitosin seviyesi

Orgazmla ilgili mühim bir şey var ki o da şu oksitosin seviyesi. Orgazmla doğrudan ilgili olan bu hormon stres nedeniyle düşebiliyor ve orgazm olmanızı engelleyebiliyor.

Vajinal orgazma olamıyorum

Vajinal orgazma ulaşamıyorum

Erkeklerde orgazmın belirtileri

Vajinal orgazma olamıyorum kadınlar Kulübü

Kolay orgazmın yolları kadınlar Kulübü

Kadınlarda boşalamama nedenleri

Kadınlarda orgazmı kolaylaştıran hareketler

Kadınlarda orgazmın Tarifi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ