Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Outlook E-postalarını PDF Olarak Toplu Dışa Aktarma?

Outlook E-postalarını PDF Olarak Toplu Dışa Aktarma?

E-postalar dijitalleşen ve mobilleşen dünyanın artık vazgeçilmez araçları. İş yaşamının ise olmazsa olmazı diyebiliriz. Son olarak yaşanan koronavirüs salgınıyla hayatımıza tamamen hepten giren ve hiçbir zaman da çıkmayacak iletişim aracı. Akıllı cihazlarımızdan, cep telefonlarımızdan ve bilgisayarlarımızdan eriştiğimiz e-posta hesaplarımıza erişmek için en çok kullanmayı tercih ettiğimiz uygulamalardan birisi de Microsoft Outlook uygulaması. MS Office uygulamasının dünyanın en fazla kullanılan uygulamalarından birisi olması ve içerisinde de MS Outlook’un standart olarak geliyor olması da bu durumu etkileyen en önemli unsur.

CubexSoft MSG to PDF Converter Tool'
CubexSoft MSG to PDF Converter Tool

Outlook e-postalarını toplu olarak PDF olarak nasıl dışa aktaracağınızı mı düşünüyorsunuz veya Outlook MSG dosyasını ekli PDF formatında kaydetmeniz mi gerekiyor? Cevabınız evet ise, CubexSoft MSG to PDF Converter Tool‘u deneyebilirsiniz. MSG dosyasını hatasız bir şekilde PDF formatına aktarmanın mükemmel ve güvenilir bir yoludur. Her kullanıcı bu yardımcı programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP ve diğerleri gibi tüm Windows İşletim Sistemlerinde kullanabilir.

CubexSoft MSG to PDF Converter Tool, Microsoft Outlook tarafından yapılan ve yalnızca Outlook tarafından desteklenen tek bir e-posta ileti dosyasıdır. Böylece, bir kullanıcı MSG dosyalarını yalnızca MS Outlook uygulamasında görüntüleyebilir. Bu nedenle, bazı kullanıcılar Outlook MSG dosyalarını genellikle Taşınabilir Belge Formatı olarak bilinen PDF formatına aktarmak istiyor. PDF, görüntülemek için herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duymayan bağımsız bir dosya biçimidir. PDF belgelerini Tablet, Dizüstü Bilgisayar, Android, Windows ve Mac OS vb. herhangi bir cihazda kolayca okuyabilir, görüntüleyebilir ve aktarabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız.  OPPO'nun Reno4 Serisi
MSG'den PDF'ye Dönüştürücü
MSG’den PDF’ye Dönüştürücü

MSG’den PDF’ye Dönüştürücü – Outlook E-postalarını PDF Olarak Toplu Dışa Aktarmak için Eksiksiz ve Doğru Bir Çözüm

Çevrimiçi pazarda çeşitli çözümler mevcuttur, ancak burada güvenilir ve en iyi bir çözüm, yani MSG to PDF Converter önermek istiyoruz. Araç, Microsoft Outlook kurulumu olmadan bile toplu e-postaları Outlook MSG’den PDF’ye tek seferde kolayca dışa aktarabilir. Her tür kullanıcı, üçüncü taraf aracını kullanarak “Outlook e-postalarını PDF olarak toplu dışa aktarma” sorgusunu kolayca çözebilir. En son Outlook 2019 dahil olmak üzere Outlook’un tüm sürümleriyle uyumludur. Herhangi bir Windows işletim sistemi platformuna kolayca kurulabilen Windows tabanlı bir yardımcı programdır.

MSG’den PDF’ye Dönüştürme Aracını Kullanarak Outlook E-postalarını PDF Olarak Toplu Dışa Aktarma?

 • Adım 1– İlk olarak, yerel makinenize MSG to PDF Converter kurun ve çalıştırın.
 • Adım 2– Programı açın, MSG Dosyalarını/Klasörlerini programa yüklemek için Dosyaları Seç veya Klasörleri Seç sekmesini işaretleyin.
 • Adım 3– Outlook MSG dosyalarını yükledikten sonra, program MSG dosyalarını taramaya başlar ve tamamlandığında, tüm veri Öğeleri Onay Kutuları ile birlikte görüntülenecektir. Bunları Seçici Veri Dönüştürme gereksinimine göre seçebilirsiniz.
 • Adım 4– Şimdi, Select Saving Options listesine tıklayın ve PDF seçeneğini seçin.
 • Adım 5– Ardından, Gelişmiş PDF, Çoklu Dosya Adlandırma, E-posta Eklerini Kaydet, Filtreler vb. Gibi ihtiyaca göre Alt Seçenekler uygulayın. Ayrıca, çıktı verilerini kaydetmek için Hedef Yola Gözatın.
 • Adım 6– Son olarak, MSG’den PDF’ye geçiş görevini başlatmak için Dönüştür sekmesini işaretleyin. Görev tamamlandıktan sonra araçta “Dönüşüm Başarıyla Tamamlandı” mesajı görüntülenir. Ardından, çıkmak için Tamam’a basın.

Programın Önemli Faydaları ve Özellikleri

 • Toplu İş Modu Seçeneği Verir (Gives Batch Mode Option) – Araç, sınırsız MSG dosyalarını birkaç saniyede bir kerede PDF formatına dışa aktarmaya izin veren akıllı bir toplu iş modu seçeneği sunar.
 • Klasör Yapısını Korur (Preserves Folder Structure)– Üçüncü taraf yazılımı, dönüştürme görevi sırasında herhangi bir değişiklik yapmadan tüm klasör yapısı hiyerarşisini korur.
 • Çoklu Dosya Formatlarını Destekler (Supports Multiple File Formats) – MSG Dönüştürücü Aracının kullanımıyla, herhangi bir kullanıcı Outlook MSG dosyasını EML, PST, HTML, XPS, RTF, MHT, DOCx, MHTML, DOC, MBOX, EMLX, Thunderbird, Zimbra, Exchange Server’a zahmetsizce aktarabilir , Barındırılan Exchange Sunucusu, Gmail, Outlook.com, G Suite ve daha fazla dosya biçimi tek bir sorun olmadan.
 • Basit GUI’yi Destekler– MSG’den PDF’ye Dönüştürücü Program, basit ve kullanıcı dostu GUI arayüzünü destekler, böylece herkes bu yardımcı programı herhangi bir teknik yardıma ihtiyaç duymadan anlayabilir ve kullanabilir.
 • %100 Windows Tabanlı Yazılım– Bu program tamamen Windows tabanlı olduğundan, araç yalnızca Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP ve diğer sürümler dahil olmak üzere Windows işletim sistemi platformlarını destekler.
 • Ücretsiz Deneme Sürümünü İndirin – MSG to PDF Tool’un ücretsiz deneme sürümünü indirin, uygulamanın demo sürümü yalnızca ilk 25 dosyayla sınırlıdır. Sadece aracın lisanslı anahtarına benzer.
Ayrıca Bakınız.  2021 Uzaktan Eğitim Uygulamaları - AYDEP Öğrenme Yönetim Sistemi - Ahi Evran Üniversitesi

Son Söz

Çevrimiçi pazarda birçok çözüm mevcuttur, ancak en iyi ve en güvenilir yolu seçmek en önemlisidir. Ayrıca MSG Converter, dönüştürme görevini mükemmel bir şekilde gerçekleştirmenin en iyi yoludur. Ayrıca, seçilen yazılımdan yalnızca 25 MSG öğesinin herhangi bir ücret ödemeden PDF formatına aktarılmasına izin veren yazılımın ücretsiz bir demo sürümünü sunar. Bu demo tesisini kullanarak, bu uygulamayı satın almadan önce tüm avantajlar hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

E-posta hakkında daha detaylı bilgi almak için https://tr.wikipedia.org/wiki/E-posta adresini ziyaret edebilirsiniz.Cevap bırakın