Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Payitaht Abdülhamid Final mi Yapıyor?

Payitaht Abdülhamid Final mi Yapıyor?, Payitaht Abdülhamid Ne Zaman Final Yapacak? Payitaht Final mi Yapıyor?, Televizyon dizisi ve filmleri severler için Payitaht Abdülhamid Ne Zaman Final Yapacak? Payitaht Final mi Yapıyor? başlığı altında sorunuza yanıt verelim istedik.. Makalemizin içinde sizlerin yaptığı Payitaht Abdülhamid Ne Zaman Final Yapacak? Payitaht Final mi Yapıyor? arayışınıza yazımızın detayında yanıtlamaya çalıştık.

Payitaht Abdülhamid Ne Zaman Final Yapacak? Payitaht Final mi Yapıyor?

Cuma akşamlarına damgasını vuran TRT ekranlarının popüler dizisi Payitaht Abdülhamid, yayına girdiği günden bu yana alakayla . Lakin iddialı yapım, oldukça önemli takipçiye sahip olmasına rağmen, reyting listesinde yakalamadığı sayılar sebebiyle sona gelindi.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Dört senedir TRT ekranlarından seyirci ile buluşan Payitaht Abdülhamid, final yapma kararı aldı. Cuma akşamlarının bi hayli beğeni alan dizisi, 155. bölümle birlikte ekrana elveda diyecek.

FİNAL BÖLÜMÜ BELLİ OLDU

Bülent İnal’ın başrolünde olduğu Payitaht Abdülhamid, bu sezon düşen reytingler yüzünden final kararı aldı. Bu hafta 141. bölümü ile ekranda yayınlanacak tarihi dizi, 155. bölümle birlikte ekrana elveda diyecek. Sultan Abdülhamid’in padişahlığını 20. senesinden bu yana ekrana taşıyan dizi, döneme damgasını vuran mühim hadiseleri konu alıyor.

Ayrıca Bakınız.  Bu Akşam Hangi Diziler Var? 4 Haziran 2021 Cuma Hangi Diziler Var?


Cevap bırakın