Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Survivor Ünlüler Gönüllüler Sms sıralaması 9. Hafta

Survivor Ünlüler Gönüllüler Sms sıralaması 9. Hafta, Survivor Exxen Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması 8. Hafta kim elendi? Survivor 2021 Oy listesi sonuçları kim birinci oldu? 3 Mart Kim elendi?, Bu paylaşımımızda siz kıymetli takipçilerimiz için Survivor Exxen Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması 8. Hafta kim elendi? Survivor 2021 Oy listesi sonuçları kim birinci oldu? 3 Mart Kim elendi? şeklinde yaptıkları arayışlarına yanıt olarak bu yazıyı bir araya getirdik. Makalemizin içinde Survivor Exxen Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması 8. Hafta kim elendi? Survivor 2021 Oy listesi sonuçları kim birinci oldu? 3 Mart Kim elendi? ile alakalı geniş yanıtları bulacaksınızdır.

Bilgekisi.Com – Survivor Exxen Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması 8. Hafta kim elendi? Survivor 2021 Oy listesi sonuçları kim birinci oldu? 3 Mart Kim elendi? Çağrı elenecek mi? Survivor 2021’in dün akşamki ödül oyununun heyecanı yaşandı. Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler pür dikkat izlenen dokunulmazlık oyununu oynandı. Gönüllülerin dönüşü ile oyunun gidişatı değişti. Survivor 23. bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler 2 Mart Pazartesi günü büyük bir ödül için buluştular. Zor bir etap olan parkurdaki dev tekerlekleri dönderirken oldukça zorluk çeken takımları kimin kazandığı belirlendi. Survivor’da bu akşam Ünlüler Gönüllüler sms birincileri kim oldu? Survivor’da kim kimin ismini dile getirdi? Survivor kim elendi, gitti? 2021 Survivor Ünlüler sms sıralaması exxen.com 3 Mart Salı Survivor Gönüllüler sms sıralaması Exxen video seyret.

Survivor 2021 Exxen sms birincisi video sıralaması

Survivor’un zorlu parkurunda kazanmak için servetlerini sergileyen yarışmacılar, elenmemek için SMS mesajlarında zirveye ulaşmaya çalışıyor. 7. hafta SMS sıralamasına göre bir başka yarışmacı adaya veda edecek. Şimdiye kadar Doğan ve Hanzade aday gösterildi. Eleme potasına yeni isimler katılacak ve 23 Şubat Salı günü en az SMS ile adaylara veda edecekler. Bugün akşam yapılacak oylamaya göre Gönüllüler takımından kimin eleneceği merakla beklenirken ayrıntı kısmı haberimizin detay kısmında bir araya getirdik.

Ayrıca Bakınız.  Ebru Şallı: Oğlum Pars'ı çok özledim!

Survivor 2021 23 Şubat exxen.com SMS birincisi

Exxen.com’da yapılan Survivor 23 Şubat 2021 SMS birincisi kim oldu? Sorusu internette araştırılıyor. Bu hafta kim yarışmanın galibi sms sonuçlarında birinci oldu? Survivor 2021 müsabakasında gönüllüler takımının birincisi yarışmanın başladığı günden bu sürede kadar Poyraz SMS birincisi olmuştu. Lakin geçtiğimiz hafta yapılan yarışmalar neticesinde Poyraz ve Duygu içinde yaşananlar ardından bu hafta SMS sıralamasında sonuçlar değişkenlik gösterebilir.

Survivor 6. hafta SMS sonuçları

1 – Batuhan

2- İsmail

3 – İlayda

4 – Doğan

5 – Çağrı

6 – Barış

7 – Sergen

8 – Öykü

9 – Merve

10 – Melis

11 – Hayrettin

12 – Gonca

Survivor 2021 5. hafta SMS sonuçları

5. Haftada Ünlüler takımında SMS’lerde ilk sırada İlayda yer alırken Gönüllüler takımında birinci Poyraz olmuş ve Baran yarışmadan elenmişti.

Survivor 9 Şubat Ünlüler Sms Sıralaması

İlayda

Batuhan

İsmail

Öykü

Doğan

Barış

Çağrı

Merve

Melis

Sergen

Hayrettin

Gonca

Survivor 9 Şubat Gönüllüler Sms Sıralaması

Poyraz

Dora

Steven

Reşat

Ayşe

Hanzade

Aleyna

Yunus Emre

Aleyna Çalışkan

Baran (elendi)

SURVİVOR 2021 4. HAFTA SMS SIRALAMASI

ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI
İsmail
Batuhan
Öykü
Merve
İlayda
Meryem Diskalifiye
Melis
Çağrı
Cemal Diskalifiye
Hayrettin
Barış

Survivor GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI

Poyraz Eleme Adayı
Reşat
Emin Diskalifiye
Ayşe
Dora
Steven
Yunus Emre
Sfakatay Elendi
Hanzade
Aleyna

SURVİVOR 3. HAFTA SMS SIRALAMASI EXXEN

GÖNÜLLÜLER SMS Sıralaması;

1.Poyraz

2. Reşat

3.Ayşe

4.Steven

5.Dora

6.Aleyna

7.Emin

8.Duygu

9.Yunus Emre

10.Hanzade

11.Baran

ÜNLÜLER SMS Sıralaması;

1.İsmail

2.Batuhan

3.Öykü

4.İlayda

5.Çağrı

6.Sergen

7.Merve

8. Barış

9.Hayrettin

10.Melis

11.Bahar

SURVİVOR 2. HAFTA SMS SIRALAMASI

Exxen Survivor Ünlüler Sms sıralaması

1-İsmail Balaban
2-Batuhan Karacakaya
3-Öykü Çelik
4-Merve Aydın
5-İlayda Şeker
6-Meryem Cam
7-Melis Sezer
8-Çağrı Atakan
9-Cemal Hünal
10-Hayrettin
11-Barış Özbek

Ayrıca Bakınız.  Survivor 2021 ne zaman başlıyor?

Exxen Survivor Gönüllüler Sms sıralaması

1-Poyraz
2-Reşat
3-Emin
4-Ayşe
5-Dora
6-Steven
7-Yunus Emre
8-Sfakatay
9-Hanzade
10-AleynaCevap bırakın