Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Şafak Sezer kimdir? Nerede oturuyor?

Herkese Merhabalar Bilge Kişi okurları, bu paylaşımımızda Şafak Sezer kimdir?, Şafak Sezer nereli?, Şafak Sezer kaç yaşında?, Şafak Sezer nerede oturuyor?, Şafak Sezer evi nerede? gibi Şafak Sezer ile ilgili geniş bir şekilde bilgileri siz kıymetli okurlarımıza vererek Şafak Sezer ile ilgili birden çok bilgiyi sizlere aktaracağız.

Şafak Sezer kimdir?

Şafak Sezer , ilinde dünyaya gelmiştir. Şuan için 10.10.1970 (50 yaşında) dadır. 1.70 cm boyunda olan Şafak Sezer , kilosuda Evli kilogramdır. Şafak Sezer burcunu merak edenler için altını çizelim ki Şafak Sezer Terazi burcundandır. Öğrenimini tamamlayan Şafak Sezer , meslek yaşamını ise şuan olarak devam ettirmektedir.

Şafak Sezer Instagram, Şafak Sezer Twitter, Şafak Sezer Facebook adreslerini de yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Şafak Sezer Nerede yaşıyor?

Şafak Sezer nerede yaşadığı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler yazımızın içinde..

Şafak Sezer kaç yaşında?

Şafak Sezer şu an 10.10.1970 (50 yaşında) dadır.

Şafak Sezer nereli?

Şafak Sezerin Memleketi Erzincan’dır.

Şafak Sezer ekranların vazgeçilmez içinde bulunmaktadır. Ekran severler aracılığıyla ise aslen nereli? kimdir? kaç yaşında? evli mi? boyu ve kilosu gibi birden çok soru araştırma konusu olmuştur.

1970 senesinin Ekim ayında dünyaya gözlerini açan usta oyuncu, komedyen Şafak Sezer Ankara Sincan’da doğmuştur. Boyu 1.70 cm, burcu ise terazi’dir. 6 kardeş’in en küçüğüdür. Doğduğu senelerda Ankara, Çinçin Mahallesinde bir gecekonduda yaşayan Şafak Sezer’in babası Polat Sezer karayollarından emekli, annesi ise ev hanımıdır. İlköğretim zamanında koroda şarkı söylemiş, ortaokul zamanında ise gri pantolon ve lacivert cekete sahip olmadığı için okulu bırakmış, bir eczane’de çalışmaya başlamıştır. Henüz 11 yaşında iken eğitim yaşamına yokluk nedeni ile son vermek zorunda kalan Sezer, 1989 senesinde ise tiyatro’ya adım atmıştır. O zamanda ise eczacılık, camcı, tezgahtar ve işportacı olarak birden çok işte para kazanarak ailesin yardımcı olmaya ve geçinmeye çalışmıştır. Baba aracılığıyla ise aslen Erzincan‘lıdır.

Ayrıca Bakınız.  Mansur Yavaş Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede 2022


Cevap bırakın