Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Sefirin kızı nare’nin kıyafetleri

Star TV’nin yeni draması Sefirin Kızı, kısa zamanda hem konusu hem de karakterleriyle büyük ilgi topladı. Yeni sezonuna başlayan dizinin başrolü Neslihan Atagül’ün giydiği elbiseler, merak konusu oldu. Peki Nare karakteri için seçilen elbiseler hangi marka ve fiyat aralıkları ne kadar? Sizler için Sefirin Kızı’nın Nare’sinin elbiselerini biraraya getirdik.

Sefirin Kızı dizisi, başladığı ilk günden beri reytinglere damgasını vuruyor. Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrolünde olduğu Sefirin Kızı, yalnızca konusu ve karakterleriyle değil karakterlerinin elbiseleriyle yoğun ilgi görüyor. Özellikle Neslihan Atagül’ün rol aldığı Nare karakteri, her kısımda farklı bir tarzı seyircinin beğenisini sunuyor. Dizinin sıkı takipçileri de Nare’nin elbiselerini ve Sefirin Kızı dizisinin elbise sponsorlarını Google üstünden aratmaya başladı. İçeriğimiz içerisinde Nare karakterinin giydiği elbiselerin marka ve fiyat aralıklarına yer verdik.

Yeni sezonuna başlayan Sefirin Kızı dizisinde Nare’nin giydiği elbiseler içerisinde en fazla incelenenleri sizler için biraraya getirdik.

SEFİRİN KIZI NARE KIYAFETLERİ

Nare’nin 17. kısımda giydiği pantolon Zara markasına ait. Kodu 4343/066 olan pantolonun fiyatı 300 TL.

Nare’nin giydiği bu gömlek ve pantolonların markası Zara. Gömleğin ve pantolonun fiyatı 190 TL.

H&M: 399 TL

Nare’nin giydiği kısa kollu beyaz kaşmir kazak H&M’e ait ve fiyatı 399 TL.

H&M: 200 TL

Yine H&M’e ait olan bu parça, 200 TL’den satışa sunuluyor.

MANGO: 400 TL

Nare’nin 14. kısımda giydiği kahverengi suni koyun yün astarlı palto, Mango’ya ait ve fiyatı 400 TL.

MANGO: 189 TL

Nare’nin kullandığı bu çanta, Mango’ya ait ve fiyatı 189 TL.

İPEKYOL: 899 TL

İpekyol markasına ait olan ekru kemerli elbisenin fiyatı 899 TL. Elbise 9. bölüme ait.

Ayrıca Bakınız.  Kırmızı Oda 11. bölüm fragmanı

MANGO: 500 TL

Yine 9. kısımda yer alan bir diğer parça olan kırmızı manto, Mango markasına ait ve fiyatı 500 TL.

MAVİ: 130 TL

Mavi markasına ait olan bu sweatshirt’in fiyatı 130 TL.

MANGO: 350 TL

Sezonu bitmeye başlayan topuklu deri çizmelerden biri olan bu model de 9. kısımda yer aldı. Mango’ya ait olan bu marka 350 TL’den satışta.

ZARA: 500 TL

Nare ve Sancar’ın yüz yüze geldikleri zeybek sahnesinde, Nare’nin üstünde bir trençkot vardı ve çok beğenilmişti. Bu trençkot Zara’ya ait. Fiyatı ise 500 TL.

ZARA: 200 TL

Nare’nin Gediz ile olan sahnelerinden birinde giydiği bordo bir elbise vardı. Bu elbise de Zara’ya ait. Fiyatı ise 200 TL. Elbisenin yer aldığı sahneyi, bu kareden hatırlarsınız:

ELLE SHOES: 200 TL

Nare’nin isyan ettiği o ünlü sahneyi de hatırlayacaksınız. İşte o sahnede Nare’nin giydiği ayakkabı, Elle Shoes markasına ait. Fiyatı ise 200 TL.

BARRUSLONDON: 7.000 TL

Nare’nin düz beyaz bir elbise gibi görünen ama Aslını söylemek gerekirse gelinlik olan elbisei, Barruslondon markasının gelinliği. Fiyatı 7 bin TL.

PUMA: 132 TL

Nare’nin 4. kısımda giydiği, üzerine sarı ve pembe renklerle canlılık katılan beyaz t-shirt, Puma’ya ait. Fiyatı ise 132 TL.

H&M: 600 TL

Yine 4. kısımda yer alan kaban, H&M’e ait. Fiyatı da 600 TL.

Nare’nin 6. kısımda giydiği jean pantolon, Zara’ya ait. Fiyatı 180 TL.

Nare’nin 6. kısımda giydiği beyaz çizme, Trendyol’da 500 TL’den satışta.Cevap bırakın