Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

TV8 Kırmızı Oda Dizisi Nerede Çekiliyor – Manolya Psikiyatri Kliniği Nerede

TV8 Kırmızı Oda Dizisi Nerede Çekiliyor – Manolya Psikiyatri Kliniği Nerede

TRT’de yayınlanmaya başlayan Masumlar Apartmanı dizisi yayınlanmaya başladıktan sonra çok geniş bir kitlenin ilgisini çekti ve rating oranlarında da üst sıralarda yer almaya başladı. Bu durum diğer TV Kanallarının ve dizi yapımcılarının da dikkatini çekmiş olacak ki Masumlar Apartmanı dizisinden sonra özellikle psikolojik davranışların incelendiği ve konu edinildiği diziler çekilmeye başlandı. Bu dizilerden birisi de Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu TV8’de yayınlanan Kırmızı Oda dizisi. Başrollerini Binnur Kaya’nın oynadığı Kırmızı Oda Dizisi Nerede Çekiliyor? , Kırmızı Oda Manolya Psikiyatri Kliniği Nerede?

Psikiyatr Doktor Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek hasta hikayelerini anlattığı romanlarından uyarlanan Kırmızı Oda dizisinde kullanılan psikiyatr kliniği seyircilerin beğenisini kazanıyor. Manolya Kliniği adını taşıyan ve Budayıcıoğlu’nun gerçek kliniğine benzer olan mekanın İstanbul’un hangi ilçesinde olduğu bilinmek isteniyor. Dekorasyon açısından her detayı adına uygun olarak dizayn edilmiş olan klinik hakkında detaylı bilgiler şu şekilde

Dizinin çekimleri İstanbul Beykoz’da yapılıyor. Ancak burası gerçek bir klinik değil. Mekan, Beykoz’da bulunan büyük İstanbul Beykoz Kundura Fabrikası’nda kurulmuş bir platodur. Budayıcıoğlu’nun kendi kliniği ise Ankara’dadır. Ve dizide geçen tüm hikayeler bu klinikte yaşanmıştır. Klinik, Ankara Cinnah Caddesi’nde bulunmaktadır.

Ayrıca Bakınız.  Seni Çok Bekledim Dizisi İstanbul'da nerede çekiliyor?


Cevap bırakın