Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Yüzdeki kırışıklıklar için doğal maske

Tamamen doğal metodlarle kırışıklıkları gidermek için evde maske hazırlayabilirsiniz. Ciltteki çizi ve sarkıklıkların, derin kırışıklıkların önlenmesi ve daha da aza indirmek için uygulanan maske, düzenli kullanımlar sonunda cildin toparlanıp düzene girmesini sağlıyor.

Bu maske aynı zamanda cilt lekelerinin giderilmesi için de tercih edilen ideal bir metodtur. Yoğurt maskesi ile hazırlanan maske için;

  • Yarım çay kaşığı portakal suyu (taze sıkılmış olacak)
  • Yarım muz
  • 1 çay kaşığı Tamamen doğal bal
  • 1 çay kaşığı yoğurt

Cilt lekeleri, güneş lekeleri ve cilt tonundaki değişiklikların giderilmesi için tesirli yöntemlerden biridir. Hem cildin elastik yapısını kazanmasını sağlar hem de lekelerin giderilerek gözalıcı bir cilt elde etmenizi sağlar.

kırışıklıkları gidermek için

Maskenin Hazırlanışı;

Muz, çatalla ezilir. Temiz bir kaseye eklenir ve tüm malzemeler ilave edilir. Temizlenmiş cilt üzerine uygulanır. 15 dakika bekletildikten sonra ılık su ile yıkanır.

Kırışıklık giderici maske haftada iki defa uygulanmalıdır. Düzenli uygulamalar sonrasında cilt yapısının toparlandığı, cildin nem kazandığı ve cilt lekelerinin giderildiği gözlemlenmektedir. Dekolte bölgesine de uygulayabilir, boyun ve çevresindeki kırışıklıkların giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Kırışıklık gidermek için yumurta maskesi

Kırışıklık Gidermek İçin Yumurta Akı Maskesi

Sarkık derileri sıkılaştırmak için ve kırışıklık için En kaliteli maskelerden biridir.

Malzemeler;

  • Yumurta akı
  • Bir kaşık bal

Yapılışı:

İlk evvel yüzünüzü ılık su ve sabun yardımı ile temizleyin. ardındansı yumurta akı ve balı karıştırın. Maskemiz hazır. bu maskeyi kırışıklık olan cilt bölgelerine uygulayın. Yarım saat beklettikten sonra ılık su ile durulama uygulayabilirsiniz. Haftada 2 kez uygulayabilirsiniz.


Yüzdeki kırışıklıkları gidermek için Ahmet Maranki


Yüzdeki kırışıklıklar için maske

 

Kırışıklık için yoğurt maskesi


Yüzdeki kırışıklıklar için dua


Yüzdeki kırışıklıklar için zeytinyağı


Anında Kırışık giderici Krem


Evde kırışıklık giderici bitkisel yağlar


Göz çevresi kırışıklık için maske

Ayrıca Bakınız.  Sivilceleri Hızlıca Yok Etmenin 2 Formülü


Cevap bırakın