Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Aras Bulut İynemli Evi Nerede Yaşıyor Oturuyor, Kimdir, Yaşı, Boyu Kaç, Nereli, Evli Mi

Aras Bulut İynemli Evi Nerede Yaşıyor Oturuyor, Kimdir, Yaşı, Boyu Kaç, Nereli, Evli Mi

Aras Bulut İynemli son dönemin popüler aktörlerinden. Daha önce görev aldığı sinema ve televizyon yapımlarında elde ettiği ünü en son Show TV dizisinde yayınlanan Çukur diziyle taçlandıran oyuncunun başta ülkemiz olmak üzere dünyada çok sayıda hayranı ve takipçisi var. En son rol aldığı sinema filmindeki zihinsel engelli bir babayı canlandıran Aras Bulut İynemli tüm dünyada da ilgi gördü ve son olarak dünyanın en etkili sinema ödüllerinden Oscar’a da aday gösterildi.

Aras Bulut İynemli bu kadar göz önünde olunca da doğal olarak hayranları da onu daha yakından tanımak istiyor ve Aras Bulut İynemli Kimdir, Yaşı Kaçtır, Boyu kaç santimdir, Nerelidir, Evli mi? sorularını arıyor ve hatta Aras Bulut İynemli evi nerede, Nerede oturuyor, Nerede yaşıyora kadar da merak ediyor. Gelin herkesin zihninde yer tutan bu sorulara birlikte yanıt verelim. Yanıtlara ise Aras Bulut İynemli Evi Nerede ile başlayalım.

Aras Bulut İymenli Kardeşleri Kimdir
Aras Bulut İymenli Kardeşleri Kimdir

Aras Bulut İynemli Evi Nerede? Nerede Oturuyor? Nerede Yaşıyor?

Aras Bulut İynemli çok sayıda yapımda ve son olarak da Çukur dizisinde rol aldı. Rol aldığı yapımların tamamına yakınının İstanbul’daki setlerde çekiliyor olması Aras’ın ev tercihini zorunlu olarak İstanbul’dan yana kullanmasına neden oluyor. Bununla birlikte fırsat buldukça da İstanbul’u terk etmeye çalışan Aras Bulut İynemli son olarak kendisine İzmir Seferihisar’dan bir arsa satın aldı. Tabi herkes bu arsanın üzerine yeni bir ev yaptırmasını hatta bir çiftlik yaptırmasını beklerken o bambaşka bir tercihte bulunarak her geçen gün yaygınlaşan yürüyen küçük ev konseptini tercih etti. Böylece istediği gibi hareket edebilme becerisi kazanan İynemli fırsat buldukça bu evde vakit geçirmeyi tercih ediyor. Son olarak İstanbulun şehir hayatından sıkıldığını ifade eden Aras Bulut İymenli Zekeriyaköy’de 10bin TL’ye bir ev kiraladı ve içini baştan sona yeniden dekore ettirdi.

Ayrıca Bakınız.  Elif Atalay kimdir? Nerede oturuyor?

Aras Bulut İynemli Kimdir? Yaşı Kaç? Aslen Nereli? Boyu Kaç? Evli Mi?

Aras Bulut İynemli 25 Ağustos 1990 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Bu yazının kaleme alındığı tarih olan 11 Haziran 2021’de 30 yaşında olan Aras Bulut lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Aslında oyunculuğun dışında akademik başarısının da çok yüksek olduğu bilinen oyuncu lise eğitimini de Türkiye’nin en iyi liselerinden birisi olan Beşiktaş Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır.

Aras Bulut İynemli’nin babası Cengiz İynemli annesi Sevtap İynemli’dir. Aras’ın 1979 doğumlu Orçun isminde bir abisi ve Yeşim isminde bir kız kardeşi bulunmaktadır. 1 metre 80 santimetre uzunluğunda olan oyuncunun kilosu ise 70kilogramdır. Aslında boyuna göre biraz zayıf olan Aras Bulut İymenli’nin sanki biraz daha kilo alması iyi gibi de olabilir. Aras Bulut İymenli Oyuncu Bige Önal (31) sevgilidir.

Aras Bulut İynemli Dizileri

2009 Arka Sokaklar Şeref Konuk oyuncu Kanal D
2010-2013 Öyle Bir Geçer Zaman ki Mete Akarsu Yardımcı oyuncu Kanal D
2013-2014 Muhteşem Yüzyıl Şehzade Bayezid Yardımcı oyuncu Star TV
2015 Maral: En Güzel Hikayem Sarp Altan Başrol oyuncusu TV8
2016-2017 İçerde Umut Yılmaz / Mert Karadağ Başrol oyuncusu Show TV
2017-günümüz Çukur Yamaç Koçovalı Başrol oyuncusu Show TV
2019 Çarpışma Yamaç Koçovalı Konuk oyuncu Show TV

Aras Bulut İynemli Sinema

2013 Mahmut ile Meryem Mahmut Başrol oyuncusu
2013 Tamam mıyız? İhsan Başrol oyuncusu
2017 Martıların Efendisi Ateş Konuk oyuncu
2019 7. Koğuştaki Mucize Memo Başrol oyuncusu

Aras Bulut İynemli Reklam

2010 Sprite Kendisi Başrol
2010 GNC Turkcell Kendisi Başrol
2010 Patos Beren Saat ile Yardımcı
2017 Defacto Hande Erçel ile Başrol
2018 Defacto Aslı Enver ile Başrol
2019 Fiat Egea Kendisi Başrol
2020 Vodafone Kendisi Başrol

Ayrıca Bakınız.  Kibariye Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede 2021-2022

Aras Bulut İynemli ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız Wikipedia’da kendisi için açılmış sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Adres; Aras Bulut İynemli

 Cevap bırakın