İsmail Demirci kimdir? Nerede oturuyor?

0

Herkese Merhabalar Bilge Kişi okurları, bu paylaşımımızda İsmail Demirci kimdir?, İsmail Demirci nereli?, İsmail Demirci kaç yaşında?,
İsmail Demirci nerede oturuyor?
, İsmail Demirci evi nerede? gibi İsmail Demirci ile ilgili geniş bir şekilde bilgileri siz kıymetli okurlarımıza vererek İsmail Demirci ile ilgili birden çok bilgiyi sizlere aktaracağız.

Peki İsmail Demirci kimdir?

İsmail Demirci , Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. Şuan için 13.11.1984 (36 yaşında)da dır. 1.86 cm boyunda olan İsmail Demirci , kilosu da 80 kg kilogramdır. İsmail Demirci burcunu merak edenler için altını çizelim ki
İsmail Demirci Akrep burcundandır.
Öğrenimini Anadolu Üniversitesi Gazi Üniversitesi tamamlayan
İsmail Demirci , meslek hayatını ise şuan Oyuncu olarak devam ettirmektedir.

İsmail Demirci Instagram, İsmail Demirci Twitter, İsmail Demirci Facebook adreslerini de yazımızın detayında bulacaksınızdır.

İsmail Demirci Nerede yaşıyor?

İsmail Demirci nerede yaşadığı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler yazımızın içinde..

Peki İsmail Demirci kaç yaşında?

İsmail Demirci şu an 13.11.1984 (36 yaşında) dadır.

Peki İsmail Demirci nereli?

İsmail Demirci Memleketi Ankara

İsmail Demirci uzun senelerdır televizyon dünyasında başarılı birden çok proje ile adından söz ettiren usta oyuncularımızdan biri olma özelliğini taşır. Hayranları ise ile ilgili genelde aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Evli mi? eğitimi, oynadığı sinema ve diziler gibi birden çok sorunun cevabını düşünüyor. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

İsmail Demirci doğum tarihi, doğum yeri, memleketi;

1984 senesinin Kasım ayında dünyaya gözlerini açan yakışıklı oyuncu aslen Ankara doğumludur. Boyu 1.86 cm, kilosu 80, burcu ise akrep’tir.

Eğitimi;

İsmail Demirci Gazi Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümü’nden mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından bir internet cafe’de çalışırken kendisini monitör silerken bulduğunu kelimelerine eklemiştir. Oyunculuğun ise bir gün bilgisayar başında iken halasının kendisine kızdığını ardından ona Konservatuvara hazırlanıyorum yalanını dile getirdiğini ve sonunda ise gerçekten Konservatuvar’a hazırlandığını dile getirmiştir. Daha ardından ise Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü’nden mezun olmuştur.

Günümüzde ise İcon Talent oyunculuk bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

İsmail Demirci Evli mi? eşi kim?

Uzun süredir mutlu birlikteliğini sürdürdüğü güzel oyuncu Hande Soral ile 2017 senesinin Ekim ayında evlenmiştir. Evlilik tarihi tam anlamıyla 14 Ekim 2017. Nasıl tanıştıklarını ise güzel oyuncu Hande Soral şu biçimde anlatmıştır. Bodrum’da tanıştıklarını, eşinin kendisi ile tanışmak için yanına geldiğini ve çakmak sorduğunu belirtmiş, bunun üzerine çakmak sormanın kötü bir numara olduğunu dile getirdiğini ardından tanıştıklarını belirtmiştir.

Yakışıklı oyuncu resmi instagram hesabını ismaildemirci ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle takipçi sayısı 1milyon ‘un üzerindedir. Sıkı bir Beşiktaş taraftarıdır. En büyük hobisinin ise yemek yemek olduğunu, Yemeğin kendisi için tutku olduğunu. Hatta yemek için yaşadığını ve güzel yemek için dünyanın öbür ucuna gidebileceğini de kelimelerine eklemiştir.

İsmail Demirci oynadığı diziler;

2007 – Kurtlar Vadisi Pusu (Erken)
2011 – Mor Menekşeler (Harun)
2011 – Anneler ve Kızları (Sedat)
2014 – Reaksiyon (Tekin – Polis rolünde)
2015 – Fabrika Kızı (Ferhat)
2015 – Serçe Sarayı (Ramazan)
2016 – Muhteşem Yüzyıl Kösem: Bağdat Fatihi IV. Murad (Kemankeş Kara Mustafa Paşa)
2017 – Babamın Günahları (Reha)
2018 – Mehmed Bir Cihan Fatihi (Şehzade Orhan)
2019 – Çarpışma (Galip)
2019 – Kuzey Yıldızı İlk Aşk (Kuzey Mollaoğlu)

İsmail Demirci Rol aldığı sinema filmleri;

2014 – Tut Sözünü
2016 – Babaların Babası (Berk)
2017 – Posta Kutusu (Nihat) (Bu filmdeki performansı ile Krajina Festivali bünyesinde En İyi Erkek Oyuncu ödülünün sahibi olmuştur.)
2021 – Sessiz Gece (Proje aşamasında)

Ayrıca Bakınız.  Meryem Can Nerede Oturuyor Evi Nerede Yaşıyor 2021-2022

Cevap bırakın