Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Arçelik UV temizleme Cihazı özellikleri ve fiyatı

Arçelik, mutfaktaki dezenfekte işlemlerini kolaylaştıracak yeni ürününü piyasaya sürdü. Arçelik Sterilizasyon Makinesi, kullanılacak ürünün çok kısa zamanda temizlenip sterilize olmasını sağlıyor. Ürün ilk kez, TRT dizisi Masumlar Apartmanı’nda tanıtıldı. Birçok kullanıcı da Arçelik Sterilizasyon Makinesi modellerini araştırmaya başladılar. İşte Arçelik Sterilizasyon makinesi sahip olduğu sahip olduğu özellikleri ve fiyat aralıkları.

TRT’nin gün birincisi dizilerinden Masumlar Apartmanı’nın son bölümünde, Gülben aldığı erikleri sıra sıra yıkamak yerine sterilize etmeyi tercih etti. Bunun için kullandığı ürün ise Arçelik Sterilizasyon Makinesi oldu. UV temizleme cihazı olan bu makineler, markanın son seri modellerinden ve bir hayli ilgi görüyor. Özellikle pandemi ile birlikte yükselen dezenfekte işlemlerinde, el ve vakit kolaylığı sağlayan bu makineyi ilk kez Masumlar Apartmanı aracılığıyla duyanlar da oldu. Google üstünde sıkça aratılanlar arasında olan Arçelik Sterilizasyon Makinesi’nin sahip olduğu sahip olduğu detaylarını ve satış fiyat aralıklarını sizler için biraraya getirdik.

ARÇELİK UV TEMİZLEME CİHAZI SAHİP OLDUĞU ÖZELLİKLERİ VE FİYAT ARALIKLARI

SAHİP OLDUĞU ÖZELLİKLERİ

UVT 6033 TA koduyla satılmaktadır.

– 4 farklı program sayısına sahip olan makine, 28 L. kapasitesine sahip.

– Çift cam koruması bulunuyor.

– Sıcaklık dezenfeksiyonu bulunuyor.

ARÇELİK UV TEMİZLEME CİHAZI FİYAT ARALIKLARI

Mağaza satış fiyatı, 1.239 TL olan Arçelik Sterilizasyon Mekinesi, teknolojik ürün satışı da yapan alışveriş sitelerinden 1.073 TL’ye varan fiyatlarda satın alınabiliyor.

Arçelik UV temizleme Cihazı Fiyatları,
Arçelik dezenfekte Makinesi,
Arçelik dezenfektan Makinesi,
Arçelik Ultraviyole temizleme Cihazı,
Arçelik UV temizleme fiyatları
Arçelik UV temizleme Cihazı fiyat
Arçelik uv temizleme Cihazı ne kadar
Arçelik Sterilizasyon Makinesi
Ayrıca Bakınız.  YouTube'dan para kazanan youtuberlara vergi uyarısı


Cevap bırakın