Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Ayak kokusu nasıl geçer? Ayak kokusunu gideren en etkili yöntem! Üzüm sirkesi ile…

Ayak kokusu nasıl geçer? Ayak kokusunu gideren en etkili yöntem! Üzüm sirkesi ile…

Yanlış ayakkabı tercihi ya da çorapsız ayakkabı giyme nedeniyle ayaklarınızda kötü bir koku oluşabilir. Kadın erkek demeden herkesin yaşadığı bu durumu ortadan kaldıracak yöntemleri profesyonel kişilere danışarak sizlere paylaşmak istedik. En doğal yöntemi ile ayak kokusunu gidermenin yolu üzüm sirkesi. Peki bu kür nasıl yapılır? İşte ayak kokusuna iyi gelen üzüm sirkesi kürü…Ayak kokusu, 7’den 70′ e herkesin yaşadığı problemler içinde yer almakta. Ayak kokusu, ter bezlerinin aşırı çalışmasından, hormon bozukluğuna kadar birden çok sebepten kaynaklanabilir. Bu husustan muzdarip olan bireyler genel olarak ayaklarına bakım yapmalarına ve daimi olarak yıkamalarına rağmen kokusundan kurtulamamaktan şikayet ederler. Lakin ayak kokusunu gidermek için kimyasal ürünler yerine doğadan gelen mucize gıdaları ya da ürünleri tercih edebilirsiniz.

Yapılan araştırmalara göre sirke, keskin kokusu ve koku giderici özelliği nedeniyle ayakların kokusunu da kısa bir sürede gideriyor. Peki sirke ile ayak kokusu nasıl giderilir? İşte mucize yöntem…

ÜZÜM SİRKESİYLE AYAK KOKUSUNU GİDERMENİN EN KOLAY YOLU…

Ayaklarınızı rahat hareket ettirebileceğiniz geniş bir leğenin içine sıcak su doldurun. Sıcak suyun içerisine yarım litre organik üzüm sirkesi koyun. Bu suyun içinde ayaklarınızı yarım saat kadar dinlendirin. Bu işlemi hafta da 2 kez uygulayarak ayak kokusundan kurtulabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız.  Anne karnındaki bebek uyur mu?


Cevap bırakın