Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Camdaki Kız Nerede Çekiliyor – Nalanın Evi Nerede

Kanal D’nin son dönemdeki fenomen dizisi Camdaki Kız çok sayıda izleyici televizyon karşına topluyor. Son dönemde ki psikoloji dizilerinden olan Camdaki kız dizisi konusu, oyuncuları ve dizinin çekildiği mekanlarla ilgi çekiyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleme aldığı ve diziyle aynı isme sahip Camdaki Kız romanından uyarlanan dizinin yönetmeni Nadim Güç. Başrol oyuncuları ise Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu. Özellikle boğaza nazır konakların çok sıklıkla göründüğü dizi nerede çekiliyor. Yazımızda Camdaki Kız Nerede Çekiliyor sorusunun yanıtını bulacaksınız.

Camdaki Kız Nerede Çekiliyor

Camdaki Kız Nerede Çekiliyor
Camdaki Kız Nerede Çekiliyor

Camdaki Kız dizisinin çekimlerinin birçoğu Beyoğlu ilçesinde ve Tarlabaşı Bulvarı civarlarında gerçekleşiyor.

Asya Yakası’nın Beykoz ilçesi ve Avrupa Yakası’nın Sarıyer ilçesinde de çekim yapılıyor.

Dizinin ilk tanıtım çekimleri, Taksim İstiklal Caddesi’nde gerçekleşmiş ve çekimde Nostaljk Tramvay’ın görüldüğü anlar da ilgi çekmişti. Nalan karakterine hayat veren Burcu Biricik’in yer aldığı tanıtım çekiminde, özel olarak hazırlanan cam dekor kullanılmıştı.

Camdaki Kız Nalan’ın Evi Nerede

Burcu Biricik’in canlandırdığı Nalan karakteri ve ailesinin yaşadığı yalı, deniz manzarasıyla herkesi büyüledi.

İstanbul Beykoz Kanlıca’da bulunan ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nü de gören yalı, denize sıfır manzarasıyla ilgi odağı haline geldi. Kanlıca’da sırasıyla bulunan yalılar arasında neredeyse en küçükleri denebilecek bu yalının adının Esra Umur Yalısı olduğu belirtildi.

Kaynak: EnSonHaber

Ayrıca Bakınız.  Zuhal Topalla Sofrada Programı Evi Nerede - Nerede Çekiliyor


Cevap bırakın