Yaprak Dökümü nerede çekildi? Çekildiği köşk nerede?

0

Kanal D’nin akıllara kazınmış dizilerinden biri olan Yaprak Dökümü, yeniden yayınlanmaya başladı. Bugünlerde hafta içi yayınlanan unutulmaz dizi …

Kanal D’nin akıllara kazınmış dizilerinden biri olan Yaprak Dökümü, yeniden yayınlanmaya başladı. Bugünlerde hafta içi yayınlanan unutulmaz dizi izleyicinin ilgisini yeniden yakalarken, dizinin takipçileri evin çekildiği ünlü köşkün nerede bulunduğunu yeniden incelemeye başladılar. Peki Yaprak Dökümü nerede çekilmiştir? Ali Rıza Bey’in evi İstanbul’un hangi semtindedir? Cevabı yazımızda.

Ünlü yazar Reşat Nuri Güntekin’in aynı adlı eserinden bir araya getirilen ve tam 5 sezon süren Yaprak Dökümü, yayına girdiği dönem reytinglere damga vurmuştu. 5 çocuğu ve eşiyle birlikte Trabzon’dan İstanbul’a göç eden Ali Rıza adlı emekli bir kaymakamın, İstanbul’a geldikten sonra yanlış yollara sapıp bocalayan 3 çocuğu daha sonra yaşadığı maddi ve manevi çöküşü anlatan dizi, hikayesiyle olduğu kadar çekildiği yerlerle de gözleri üstüne topluyordu. Yeniden yayınlanmaya başlayan dizide özellikle, ailenin yaşadıkları büyük köşk büyük ilgi görüyor. Dizinin sıkı takipçileri, konağın nerede bulunduğunu incelemeyebaşladılar.

YAPRAK DÖKÜMÜ NEREDE ÇEKİLDİ?

YAPRAK DÖKÜMÜ EV NEREDE?

Diziye 5 sezon süresince ev sahipliği yapan bu köşk, Üsküdar’a 3.5 kilometre mesafe uzaklıkta olan Beylerbeyi’nde yer almaktadır. Kuzguncuk semtinin bir durak ilerisinde yer almaktadır.

120 yıllık bir geçmişe sahip olan ve Yeşilçam’da birden çok filme ev sahipliği yapan köşk, herhangi bir ada sahip değil. Lakin köşk, sahibinin Karadenizli olmasından dolayı Laz’ın Köşkü olarak anılmaktadır.

LAZ’IN KÖŞKÜ NEREDE?

Laz’ın Köşkü adını taşıyan evin açık adresi şu biçimde:

Beylerbeyi Mahallesi – Şemsi Efendi Sokak – No:8 – Posta Kodu: 34676 Üsküdar/İstanbul

yaprak dökümü sakarya’da nerede çekildi,
Yaprak Dökümü Evi şimdiki hali,
Yaprak Dökümü adapazarındaki ev,
Yaprak Dökümü adapazarında NEREDE çekildi,
Beylerbeyi Lazın Köşkü,
Lazın köşkünde çekilen diziler,
Yaprak Dökümü adapazarındaki ev nerede,
Lazın Köşkü adres,

Ayrıca Bakınız.  Ezgi Mola Evi Nerede Yaşıyor Oturuyor 2021 - 2022

Cevap bırakın